Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor Sportiv të Përdorur dhe të ri në Shitje | Njoftime në Gjithë Shqipërinë

Adly , 1
Aprilia , 1
Benelli , 1
BMW , 3
Honda , 6
Kawasaki , 1
Lifan , 2
Peugeot , 1
Suzuki , 6
Wottan , 1
Yamaha , 7

Jeni të apasionuar në motora sportiv dhe të shpejtë? Shikoni njoftimet për motor sportiv në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme.


Gjej motor sportiv të markave të ndryshme si Suzuki, BMW, Honda, Yamaha, Kawasaki, Ducati, Triumph, KTM, Lifan dhe shumë lloje tjera në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit për të gjetur pikërisht atë që ju nevojitet.


Blej dhe shit motor sportiv në tregun më të madh online - MerrJep.al. Nëse keni motor sportiv të përorur apo të ri, ju mund ta shisni atë shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhënat e nevojshme dhe rrisni efektivitetin për shitje të produktit tuaj.Sot 09:44 Dyqani ,

Honda XADV 2018

11 000 EUR

Viti: 2018
Sot 09:44 Dyqani ,

Honda INTEGRA 700cc 2013

5 300 EUR

Viti: 2013
Dje 19:09 Dyqani ,

Honda cb

5 000 EUR

Viti: 2016
09 Maj 21:31 ,

Motorra te rinj

Viti: 2020
07 Maj 20:39 ,

Motorra te rinj

999 999 EUR

Viti: 2020
19 Shk 17:16 ,

Shes motorr.

1 000 EUR

Viti: 2020
06 Shk 20:45 ,

Motorra

1 111 EUR

Viti: 2020
06 Jan 20:20 ,

Motorcikleta te reja

1 111 111 EUR

Viti: 2020
02 Nën 08:28 ,

2020 2019 HONDA CBR500R

1 000 EUR

Viti: 2020
10 Sht 00:20 ,

Motorra te rinj Shkoder

111 LEK

Viti: 2020
09 Sht 21:45 ,

Motorra te rinj

11 111 LEK

Viti: 2020
14 Dhj 20:53 ,

Motor

Viti: 2006
07 Gush 20:09 ,

Shitet motorr Suzuki

2 700 EUR

Viti: 2005
05 Tet 22:09 ,

Motorr

250 EUR

Viti: 2015
25 Korr 20:04 ,

Dayang

260 EUR

Viti: 2012
06 Mar 19:09 ,

Motor

500 LEK

Viti: 2012
08 Nën 22:48 ,

elbasan

750 LEK

Viti: 2016
08 Maj 12:17 Dyqani ,

Suzuki 750

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
30 Pri 10:49 ,

Yamaha x crypton 135cc

500 LEK

Viti: 2012
16 Shk 12:22 Dyqani ,

Suzuki 750

200 EUR

Viti: 1995
04 Tet 19:32 ,

Yamaha cripton x 135

900 LEK

Viti: 2012
19 Qer 13:16 ,

KOSHA PICERIE

1 LEK

Viti: 2016

Motorët sportiv janë të optimizuar për shpejtësi, frenim, dhe kthim në rrugë të asfaltuar.


Motor Sportiv nga markat e ndryshme në shitje


Gjej mijëra njoftime për motor sportiv në shitje në MerrJep.al. Motor sportiv nga marka dhe modele të ndryshme të njohura si: Ducati monster, Suzuki GSX, BMW S1000RR, Honda CBR, Kawasaki Ninja, Lifan 110cc, Yamaha T-Max dhe shumë lloje tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorin sportiv ideal. Motorët sportiv janë të përshtatshëm për rrugë normale dhe rrugë në terene më të vështira. Gjej motorin ideal në mesin e mbi 3.000 njoftimeve në MerrJep.al. Gjej motorin sportiv ideal në mesin e mijëra njoftimeve.


Shisni Motor Sportiv në MerrJep.al


Nëse posedoni motor sportiv që nuk e përdorni, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Krijoni njoftime me foto dhe me të dhëna të nevojshme të motorit në shitjei dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione