Motorr | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Sportiv

Honda , 108
Yamaha , 77
Lifan , 72
Kawasaki , 59
Suzuki , 42
Ducati , 14
Aprilia , 12
BMW , 11
Adly , 7
Kymco , 7
KTM , 5
Piaggio , 5
Gilera , 4
Jawa , 4
Triumph , 4
Baotian , 3
Benelli , 3
Malaguti , 3
Shineray , 3
CPI , 2
Jinling , 2
Luxxon , 2
Mz , 2
Pegasus , 2
Aeon , 1
Hyosung , 1
Italjet , 1
Linhai , 1
MBK , 1
Online , 1
Polaris , 1
Skyteam , 1
SMC , 1
TM , 1
VICTORY , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:58 ,

Kawasaki 650 !!!!!

4 800 EUR

Viti: 2013
Dje 22:55 ,

Shitet honda hornet 2006 600cc 3200 eu

3 200 EUR

Viti: 2006
12 Pri 21:47 ,

Shes motorr Nipponia 125cc

1 250 EUR

Viti: 2020
12 Pri 17:32 ,

Shiten 2 marmita Suzuki origjinale.

150 EUR

Viti: 2018
11 Pri 22:46 ,

Motorr dayang 2021

1 550 000 LEK

Viti: 2020
11 Pri 22:38 ,

Motorr Dayang

1 550 000 LEK

Viti: 2020
10 Pri 22:02 ,

Motorr

270 LEK

Viti: 2007
10 Pri 19:44 ,

Motorr

650 LEK

Viti: 2014
09 Pri 19:12 ,

Suzuki 750, me çentralin 1000

1 900 EUR

Viti: 2005
09 Pri 19:04 ,

Suzuki

1 900 EUR

Viti: 2005
09 Pri 00:45 ,

shitet motorr mos perdorimi

500 LEK

Viti: 1999
07 Pri 21:05 ,

Lifan

Viti: 2010
07 Pri 18:44 ,

Motorr MZ 250

Viti: 1982
06 Pri 20:42 ,

Motorr Honda

900 LEK

Viti: 2008
05 Pri 23:05 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
05 Pri 02:57 ,

Motorr dayang

70 000 LEK

Viti: 2012
03 Pri 21:44 ,

Motorr

2 500 LEK

Viti: 2006
02 Pri 23:02 ,

Motorr 110cc

950 000 LEK

Viti: 2018
29 Mar 21:57 ,

Okazion Suzuki K9 - 750

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
29 Mar 11:16 ,

Shitet motorri

350 LEK

Viti: 2012
27 Mar 18:50 ,

Shitet motorr

900 EUR

Viti: 2018
28 Mar 23:29 ,

Motorr

2 400 EUR

Viti: 2004
28 Mar 14:55 ,

Motorr

500 LEK

Viti: 2013
24 Mar 03:42 ,

Yamaha

55 000 LEK

Viti: 2002
22 Mar 18:37 ,

shitet

1 700 EUR

Viti: 2007
16 Mar 17:02 ,

Honda

2 000 EUR

Viti: 2005
16 Mar 13:00 ,

shitet motorr dayang 72 cc

180 LEK

Viti: 1994
15 Mar 10:33 ,

Shitet motorr 125cc

1 200 EUR

Viti: 2019
15 Mar 09:45 ,

Honda 125cc me cilinder lart pa letra

500 EUR

Viti: 2004
12 Mar 01:14 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
11 Mar 19:53 ,

OKAZiON

2 500 EUR

Viti: 2014
10 Mar 20:02 ,

Honda CBR 125

900 LEK

Viti: 2004
07 Mar 21:28 ,

Motorr

1 000 EUR

Viti: 2020
02 Mar 20:48 ,

Ducati Hypermotard 1100cc

2 800 EUR

Viti: 2010
01 Mar 16:36 ,

shitet

900 LEK

Viti: 2019
01 Mar 10:45 ,

Shitet motorr 110cc

600 LEK

Viti: 2002
26 Shk 12:50 ,

Motorr

2 500 EUR

Viti: 2012
22 Shk 08:49 ,

Shitet

8 500 LEK

Viti: 2019
21 Shk 15:59 ,

Shes motorr Yamaha XP 500

7 000 EUR

Viti: 2012
19 Shk 17:16 ,

Shes motorr.

1 000 EUR

Viti: 2020
19 Shk 08:45 ,

Shitet motorr 125 cc

270 LEK

Viti: 2005
18 Shk 21:42 ,

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2010
15 Shk 01:03 ,

Grabian

300 LEK

Viti: 2019

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione