Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor Sportiv të Përdorur dhe të ri në Shitje | Njoftime në Gjithë Shqipërinë

Adly , 61
Cube , 2
Aeon , 33
Aixam , 16
BMX , 4
Aprilia , 134
Baotian , 13
Barossa , 5
Bashan , 7
Beeline , 2
TREK , 1
Benelli , 9
Beta , 6
Blata , 2
BMW , 82
Boom , 10
Burelli , 3
Cagiva , 18
Can Am , 3
Cectek , 1
CFMOTO , 3
CPI , 6
Daelim , 8
Derbi , 2
DKW , 1
Ducati , 93
e-max , 6
Explorer , 1
Gilera , 20
GOES , 2
Honda , 958
Horex , 1
Husaberg , 1
Husqvarna , 3
Hyosung , 8
Italjet , 7
Jawa , 7
Jinling , 8
Kawasaki , 636
Kingway , 1
KTM , 65
Kymco , 28
Lifan , 322
Linhai , 2
Luxxon , 6
Maico , 1
Malaguti , 9
MBK , 7
Motobi , 3
MV Agusta , 17
Mz , 5
Online , 18
Pegasus , 2
Peugeot , 5
PGO , 1
Piaggio , 56
Polaris , 3
Shineray , 20
Skyteam , 3
SMC , 1
Suzuki , 353
SYM , 6
TGB , 2
TM , 8
Triumph , 34
Ural , 1
Vespa , 9
VICTORY , 2
Yamaha , 868
Zhongyu , 4

Jeni të apasionuar në motora sportiv dhe të shpejtë? Shikoni njoftimet për motor sportiv në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme me çmimet më të arsyeshme.


Gjej motor sportiv të markave të ndryshme si Suzuki, BMW, Honda, Yamaha, Kawasaki, Ducati, Triumph, KTM, Lifan dhe shumë lloje tjera në shitje. Filtroni njoftimet në bazë të vitit dhe çmimit për të gjetur pikërisht atë që ju nevojitet.


Blej dhe shit motor sportiv në tregun më të madh online - MerrJep.al. Nëse keni motor sportiv të përorur apo të ri, ju mund ta shisni atë shpejtë dhe lehtë vetëm në MerrJep.al. Plotësoni formularin me të dhënat e nevojshme dhe rrisni efektivitetin për shitje të produktit tuaj.23 Maj 10:25
Linku:
Dyqani Sportiv , Tiranë

Xadv 750-350- 0 km

1 EUR Çmimi me zbritje

Online
23 Maj 10:19
Linku:
Dyqani Sportiv , Tiranë

Wottan storm s+ 300

4 800 EUR

Online

Sot 19:46 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Z 750

Sot 19:36 Sportiv , Tiranë

Yamaha r6

3 400 EUR

Online
Sot 18:39 Sportiv , Tiranë

400 sts

5 400 EUR

Sot 17:52 Sportiv , Tiranë

Suzuki V-Strom 650

10 000 EUR

Online
Sot 17:51 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda CBR 500R/Abs

5 300 EUR

Sot 15:27 Sportiv , Tiranë

OKAZION APRILIA RSV4

8 000 EUR

Sot 15:19 Sportiv , Tiranë

biçiklet��������

180 EUR

Sot 15:16 Sportiv , Tiranë

biçiklet����

200 LEK

Sot 13:54 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda NC 700s DCT

5 500 EUR

Sot 13:14 Sportiv , Tiranë

Ninja 1000 SX

12 950 EUR

Sot 12:16 Sportiv , Tiranë

KTM SUPER DUKE 990 R

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Online
Sot 10:47 Sportiv , Tiranë

Honda CB500F 2016

5 500 EUR

Sot 10:01 Sportiv , Pogradec

Kawasaki zx 9 900

400 EUR

Viti: 2002
Sot 09:17 Sportiv , Tiranë

R1 big bang

7 000 EUR

Sot 08:53 Sportiv , Tiranë

Speed Triple 1050R 2016

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:50 Sportiv , Vlorë

Okazion

6 000 EUR

Dje 23:16 Sportiv , Durrës

R1 2010

7 500 EUR

Dje 18:03 Sportiv , Vlorë

Shitet Nderrohet

1 700 EUR

Dje 16:08 Dyqani Sportiv , Tiranë

HONDA CBR 600 RR

Online
Dje 16:07 Sportiv , Tiranë

Honda Rebel

1 EUR

Dje 14:56 Sportiv , Tiranë

Yamaha FZ6 600cc 2006

3 499 EUR

Dje 00:29 Sportiv , Sarandë

Crypton x135

2 EUR

Dje 00:17 Sportiv , Sarandë

Yamaha crypton x

2 EUR

Dje 00:03 Sportiv , Sarandë

Yamaha xrypton x 135

2 EUR

28 Maj 21:27 Sportiv , Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

28 Maj 17:55 Sportiv , Tiranë

Suzuki GSX-650F

7 500 EUR

28 Maj 11:41 Sportiv , Tiranë

Bateri te reja

30 EUR

Viti: 2020
28 Maj 10:07 Sportiv , Tiranë

CBR 600 RR

4 200 EUR

28 Maj 09:27 Sportiv , Lushnjë

Shitet okazion ( vetem what's app)

2 EUR

27 Maj 23:16 Sportiv , Tiranë

Gsx -s 1000 900 km pothuajse i ri full extra

13 500 EUR

27 Maj 16:25 Sportiv , Tiranë

T MAX 2017

10 000 EUR

27 Maj 09:19 Sportiv , Tiranë

Motorr BMV G 310 R në gjëndje shumë të mirë .

7 800 EUR

27 Maj 08:42 Sportiv , Tiranë

CBR 600 RR

4 200 EUR

27 Maj 07:51 Sportiv , Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

26 Maj 17:09 Sportiv , Tiranë

Yamaha R6

6 500 EUR

26 Maj 16:38 Sportiv , Tiranë

Kawasaki

3 200 EUR

26 Maj 16:35 Sportiv , Devoll

motor sportiv

300 LEK

26 Maj 15:12 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Ninja 300 2014 ABS

4 500 EUR

26 Maj 12:57 Sportiv , Tiranë

MT07

8 500 EUR

26 Maj 08:41 Sportiv , Tiranë

Shitet Kawasaki Ninja 300 ABS - Viti 2017

5 500 EUR

Online
26 Maj 01:46 Sportiv , Tiranë

Shitet motorr Nipponia 2020

1 500 EUR

25 Maj 10:17 Sportiv , Tiranë

Yamaha mt 09 sp

9 200 EUR

Online
25 Maj 09:37 Sportiv , Tiranë

Shitet Nipponia Tremor

1 500 EUR

24 Maj 21:01 Sportiv , Tiranë

Kawasaki Ninja zx6r 2008

4 700 EUR

24 Maj 21:00 Sportiv , Vlorë

Suzuki Rm 250

1 600 EUR

24 Maj 21:00 Sportiv , Vlorë

Yamaha FZ6

3 200 EUR

24 Maj 19:38 Sportiv , Tiranë

Shitet Honda CB 500 Cafe Racer

4 000 EUR

24 Maj 13:28 Sportiv , Tiranë

Ktm

24 Maj 12:22 Sportiv , Tiranë

Marmita sportive

70 EUR

Viti: 2020

Motorët sportiv janë të optimizuar për shpejtësi, frenim, dhe kthim në rrugë të asfaltuar.


Motor Sportiv nga markat e ndryshme në shitje


Gjej mijëra njoftime për motor sportiv në shitje në MerrJep.al. Motor sportiv nga marka dhe modele të ndryshme të njohura si: Ducati monster, Suzuki GSX, BMW S1000RR, Honda CBR, Kawasaki Ninja, Lifan 110cc, Yamaha T-Max dhe shumë lloje tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni motorin sportiv ideal. Motorët sportiv janë të përshtatshëm për rrugë normale dhe rrugë në terene më të vështira. Gjej motorin ideal në mesin e mbi 3.000 njoftimeve në MerrJep.al. Gjej motorin sportiv ideal në mesin e mijëra njoftimeve.


Shisni Motor Sportiv në MerrJep.al


Nëse posedoni motor sportiv që nuk e përdorni, ju mund ta shisni atë në MerrJep.al. Krijoni njoftime me foto dhe me të dhëna të nevojshme të motorit në shitjei dhe shpërndani njoftimin në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione