Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sportiv Shitet në Lezhë

Adly , 2
Aprilia , 5
BMW , 1
Daelim , 1
Ducati , 4
e-max , 1
Honda , 17
Kawasaki , 25
Kymco , 1
Lifan , 5
Pegasus , 1
Skyteam , 1
Suzuki , 3
TM , 1
Vespa , 1
Yamaha , 33

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 19:21 Sportiv , Lezhë

Biçiklet elektrike

350 EUR

17 Dhj 19:32 Sportiv , Lezhë

❌shitet ose nderrohet❌

2 500 EUR

07 Dhj 21:04 Sportiv , Lezhë

Biqiklet Viktoria - gjermani

200 EUR

28 Tet 13:38 Sportiv , Lezhë

Motorr sportiv Agusta F3

5 000 EUR

28 Korr 19:36 Sportiv , Lezhë

kavasaki

4 000 EUR

Viti: 2010
23 Qer 09:10 Sportiv , Lezhë

❌❌ Shitet ose nderrohet ❌❌

5 800 EUR

Viti: 2010
22 Pri 15:59 Sportiv , Lezhë

Shitet Yamaha t max 500 viti 2006

32 000 LEK

Viti: 2006
24 Shk 09:16 Sportiv , Lezhë

Shitet Mottori

Viti: 2013
29 Jan 21:57 Sportiv , Lezhë

Papaq sportiv Lifan 110Cc me sherbim te kryer

750 LEK

Viti: 2021
28 Jan 17:52 Sportiv , Lezhë

Shitet honda cbr 1000cc

2 EUR

Viti: 2007
01 Jan 12:38 Sportiv , Lezhë

Shitet motorr 110cc

600 LEK

Viti: 2021
28 Sht 12:58 Sportiv , Lezhë

Motorqiklet

1 LEK

Viti: 2000
29 Gush 19:01 Sportiv , Lezhë

shes skapament motorri BMW R1200GS

500 EUR

Viti: 2012
26 Maj 12:13 Sportiv , Lezhë

Shitet Motorri R1

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
12 Pri 17:12 Sportiv , Lezhë

Motor Ducati 700 cc

3 200 EUR

Viti: 2008
11 Mar 19:53 Sportiv , Lezhë

OKAZiON

2 500 EUR

Viti: 2014
09 Mar 19:50 Sportiv , Lezhë

Telefonata serioze

3 700 EUR

Viti: 2008
05 Mar 11:25 Sportiv , Lezhë

Kawasaki

2 000 EUR

Viti: 2002
20 Jan 12:27 Sportiv , Lezhë

Motorr

500 EUR

Viti: 2004
20 Jan 09:06 Sportiv , Lezhë

Shutter motor

35 LEK

Viti: 2005
15 Jan 18:18 Sportiv , Lezhë

Yamaha R6 2008 600cc��️

2 800 EUR

Viti: 2008
11 Nën 09:33 Sportiv , Lezhë

Yamaha R6

2 800 EUR

Viti: 2008
08 Nën 22:25 Sportiv , Lezhë

Shitet motorr

350 EUR

Viti: 2010
07 Tet 17:47 Sportiv , Lezhë

Yamaha crypton x 135 Cc

1 000 EUR

Viti: 2015
04 Tet 15:46 Sportiv , Lezhë

Shitet motorri 125cc

700 LEK

Viti: 2008
26 Sht 11:06 Sportiv , Lezhë

Yamaha crypton x 135 Cc 2015

1 100 EUR

Viti: 2015
21 Gush 19:05 Sportiv , Lezhë

Goma pirelli super corsa SC1

130 EUR

Viti: 2016
11 Korr 05:56 Sportiv , Lezhë

Shitet motorri.Super gjendje.Grup 115.OKAZION

650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1981
07 Qer 20:19 Sportiv , Lezhë

Nderrohet me makin

1 500 EUR

Viti: 2001
17 Pri 05:36 Sportiv , Lezhë

Biciklet perfekt

500 EUR

Viti: 2020
26 Mar 17:26 Sportiv , Lezhë

Motorr mini cross

700 EUR

Viti: 2011
26 Mar 14:25 Sportiv , Lezhë

Mini cross

800 LEK

Viti: 2010
03 Mar 02:12 Sportiv , Lezhë

Shitet ose nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2007
02 Nën 15:19 Sportiv , Lezhë

E shes per arsye mos perdorimi

450 LEK

Viti: 2008
30 Tet 22:10 Sportiv , Lezhë

SHITET

1 000 EUR

Viti: 2000
13 Tet 20:57 Sportiv , Lezhë

Motor

300 LEK

Viti: 1998
11 Tet 19:42 Sportiv , Lezhë

Er 5

950 EUR

Viti: 2000
04 Sht 22:30 Sportiv , Lezhë

Kawasaki 500 kubik

1 000 EUR

Viti: 2000
29 Gush 09:25 Sportiv , Lezhë

kavasaki z750

4 500 EUR

Viti: 2008
09 Gush 23:46 Sportiv , Lezhë

Er 5

1 000 EUR

Viti: 2000
01 Gush 23:28 Sportiv , Lezhë

Er 5

1 100 EUR

Viti: 2000
30 Korr 23:31 Sportiv , Lezhë

Er 5

1 100 EUR

Viti: 2000
27 Korr 16:57 Sportiv , Lezhë

Kawasaki Er 5

1 100 EUR

Viti: 2000
04 Korr 17:32 Sportiv , Lezhë

Kymco Downtown

1 250 EUR

Viti: 2010
13 Maj 14:53 Sportiv , Lezhë

Motor Kawasaki

1 000 EUR

Viti: 2000
17 Pri 18:57 Sportiv , Lezhë

Shiten 3 Vespa Antike dhe nje Motor Minarelli 50cc

Viti: Më të vjetër se 80-tat
07 Pri 18:29 Sportiv , Lezhë

Honda cbr

Viti: 2008

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione