Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sportiv Shitet në Elbasan

Adly , 5
Aeon , 2
Aixam , 1
BMX , 1
Aprilia , 6
Baotian , 2
Bashan , 3
Beeline , 1
BMW , 5
Daelim , 1
Derbi , 1
DKW , 1
Ducati , 7
Gilera , 1
Honda , 79
Jinling , 2
Kawasaki , 37
KTM , 8
Kymco , 2
Lifan , 22
Linhai , 1
Luxxon , 2
Malaguti , 2
MBK , 1
MV Agusta , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 3
Shineray , 3
Skyteam , 1
Suzuki , 17
TM , 1
Yamaha , 55
Zhongyu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 22:13 Sportiv , Elbasan

Kvfh jvbb kkb

2 EUR

23 Maj 13:49 Sportiv , Elbasan

Honda 125 cc

1 200 EUR

11 Maj 11:45 Sportiv , Elbasan

HONDA CBR 1000rr

6 200 EUR

20 Pri 21:22 Sportiv , Elbasan

Shitet motorr 110

550 LEK

16 Pri 12:43 Sportiv , Elbasan

shitet

7 500 EUR

18 Mar 10:53 Sportiv , Elbasan

Shitet motociklete ose nderrim

1 000 EUR

06 Mar 14:08 Sportiv , Elbasan

Dayang 110cc

500 LEK

05 Mar 18:40 Sportiv , Elbasan

shitet

1 500 EUR

24 Shk 09:38 Sportiv , Elbasan

Shitet Piaggio

350 LEK

28 Jan 17:26 Sportiv , Elbasan

Shitet motorri

23 Jan 10:23 Sportiv , Elbasan

shitet motorri

350 LEK

20 Jan 11:37 Sportiv , Elbasan

Shiten motorrat

500 600 LEK

18 Jan 11:34 Sportiv , Elbasan

Shiten motorrat

600 LEK

04 Jan 11:09 Sportiv , Elbasan

Shitet

500 LEK

18 Dhj 10:31 Sportiv , Elbasan

Shitet

60 000 LEK

13 Dhj 21:19 Sportiv , Elbasan

Kawasaki 636

2 800 EUR

13 Dhj 12:13 Sportiv , Elbasan

Shitet

550 LEK

09 Dhj 05:34 Sportiv , Elbasan

Motorr

1 LEK

29 Nën 21:58 Sportiv , Elbasan

Shitet motorr 110cc

840 LEK

26 Nën 20:26 Sportiv , Elbasan

Okazion Yamaha fz6

2 700 EUR

05 Nën 14:28 Sportiv , Elbasan

Suzuki GSX650F 2016

8 200 EUR

12 Sht 02:10 Sportiv , Elbasan

Shitet ose nderrohet me chooper me cc te madh

3 500 EUR

Viti: 2006
23 Gush 18:06 Sportiv , Elbasan

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2005
17 Gush 13:45 Sportiv , Elbasan

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2006
30 Korr 16:53 Sportiv , Elbasan

Shitet motorri 72 cc okazion

350 EUR

Viti: 2009
03 Korr 13:50 Sportiv , Elbasan

Motoçikleta Yamaha Sportbike e përdorur 2019

2 800 EUR

Viti: 2019
23 Qer 23:40 Sportiv , Elbasan

Moto atv

1 LEK

Viti: 2019
09 Qer 16:21 Sportiv , Elbasan

Banshe japonez

400 LEK

Viti: 2005
02 Qer 12:48 Sportiv , Elbasan

Honda GLX 100cc 350 lek

350 LEK

Viti: 2003
20 Maj 13:06 Sportiv , Elbasan

Shitet motorr

1 LEK

Viti: 2010
07 Maj 22:03 Sportiv , Elbasan

Honda glx 100cc

400 LEK

Viti: 1997
23 Pri 17:05 Sportiv , Elbasan

Rs look crypton

800 LEK

Viti: 2009
15 Pri 22:06 Sportiv , Elbasan

Honda glx

1 LEK

Viti: 2000
10 Pri 22:14 Sportiv , Elbasan

2100 i diskutushem

2 100 EUR

Viti: 2000
06 Pri 21:50 Sportiv , Elbasan

Honda glx

550 LEK

Viti: 2000
01 Mar 01:33 Sportiv , Elbasan

Shitet Motori pa letra

450 LEK

Viti: 2010
28 Shk 19:10 Sportiv , Elbasan

Lonxin me letra

550 EUR

Viti: 2009
28 Shk 14:30 Sportiv , Elbasan

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2004
17 Shk 09:08 Sportiv , Elbasan

shitet dajang 125

500 EUR

Viti: 2018
14 Shk 11:12 Sportiv , Elbasan

Motorr 110

550 LEK

Viti: 2017
11 Shk 12:18 Sportiv , Elbasan

Shitet motorri

3 000 EUR

Viti: 2007
01 Shk 01:22 Sportiv , Elbasan

Shitet

3 000 EUR

27 Jan 15:31 Sportiv , Elbasan

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
27 Jan 00:45 Sportiv , Elbasan

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2005
22 Jan 11:44 Sportiv , Elbasan

Shitet motorri

570 LEK

Viti: 2016
19 Jan 19:03 Sportiv , Elbasan

Motor honda 125 .CBR katër kohësh

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
18 Jan 17:50 Sportiv , Elbasan

Shitet

550 LEK

Viti: 2013
12 Jan 12:25 Sportiv , Elbasan

Shitet

450 LEK

Viti: 2018

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione