Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lifan Të gjitha në Tiranë

LF , 37
Loncin , 9
Skygo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 12:17 Sportiv , Tiranë

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
20 Shk 21:43 Sportiv , Tiranë

Lifan sport 110 cc

1 300 EUR

09 Shk 13:04 Sportiv , Tiranë

lifan 110 perfekt me letra 750 mije i disk

750 LEK

24 Jan 19:48 Sportiv , Tiranë

Shitet Lifan 2013

700 EUR

16 Dhj 09:49 Sportiv , Tiranë

Motorr lifan 110

100 000 LEK

28 Nën 00:21 Sportiv , Tiranë

Shitet Motorr

16 Tet 14:00 Sportiv , Tiranë

Lifan 72 kubik me letra

500 LEK

Viti: 2016
01 Tet 13:48 Sportiv , Tiranë

Lifan

700 LEK

Viti: 2018
23 Sht 17:34 Sportiv , Tiranë

Lifan sport 2022

1 300 EUR

Viti: 2021
08 Gush 20:39 Sportiv , Tiranë

750 mij lek me letra

750 LEK

Viti: 2015
11 Korr 23:55 Sportiv , Tiranë

Lifan 110 cc

1 400 EUR

Viti: 2021
10 Korr 23:32 Sportiv , Tiranë

Lifan

900 EUR

Viti: 2021
29 Qer 16:59 Sportiv , Tiranë

Bli papaq me keste

130 000 LEK

Viti: 2021
20 Qer 10:28 Sportiv , Tiranë

Lifan 110 cc

800 EUR

Viti: 2020
21 Pri 09:09 Sportiv , Tiranë

LIFAN 125 CC

700 EUR

Viti: 2019
18 Pri 23:08 Sportiv , Tiranë

OKAZION

700 EUR

Viti: 2013
27 Shk 12:54 Sportiv , Tiranë

Okazion per 2 dit

550 EUR

Viti: 2012
24 Jan 11:51 Sportiv , Tiranë

Papaq 110 cc lifan viti 2009

800 LEK

Viti: 2009
02 Jan 11:20 Sportiv , Tiranë

Motor sportiv

760 LEK

Viti: 2017
28 Dhj 19:54 Sportiv , Tiranë

Motor sportiv

760 LEK

Viti: 2012
08 Tet 10:31 Sportiv , Tiranë

lifan 100 okazion 800 mije i diskutushem

800 LEK

Viti: 2020
07 Tet 14:31 Sportiv , Tiranë

Papaq dayang 100 cc me letra viti 2018

800 LEK

Viti: 2018
23 Korr 12:25 Sportiv , Tiranë

Kamez laknas

300 EUR

Viti: 2007
15 Qer 22:46 Sportiv , Tiranë

papaq me letra 500 mije lek lexo pershkrimin me posht

500 LEK

Viti: 2013
20 Maj 11:51 Sportiv , Tiranë

Lifan 125 dok te pa pagume

300 EUR

Viti: 2005
15 Maj 17:40 Sportiv , Tiranë

Papaq

270 LEK

Viti: 2008
05 Maj 18:08 Sportiv , Tiranë

Motorr

250 LEK

Viti: 2009
27 Pri 14:26 Sportiv , Tiranë

Shitje infinity me grup lifan

600 LEK

Viti: 2018
10 Pri 22:02 Sportiv , Tiranë

Motorr

270 LEK

Viti: 2007
02 Pri 21:01 Sportiv , Tiranë

Kerkoj papaq

600 LEK

Viti: 2009
28 Mar 14:55 Sportiv , Tiranë

Motorr

500 LEK

Viti: 2013
04 Mar 22:45 Sportiv , Tiranë

Lifan grup dayang 125cc

800 LEK

Viti: 2010
03 Mar 22:59 Sportiv , Tiranë

Motorre

600 LEK

Viti: 2016
05 Shk 13:47 Sportiv , Tiranë

shitet grup motorri

200 LEK

Viti: 2019
29 Dhj 13:47 Sportiv , Tiranë

loncin

400 LEK

Viti: 2012
06 Dhj 22:49 Sportiv , Tiranë

U shit flm merr jep

850 LEK

Viti: 2011
12 Nën 11:26 Sportiv , Tiranë

Lifan

700 LEK

Viti: 2013
05 Nën 19:34 Sportiv , Tiranë

Lifan 72 me letra për 1 vit.

70 000 LEK

Viti: 2015
03 Nën 12:45 Sportiv , Tiranë

Shitet papaq yanxing 110 cc

750 LEK

Viti: 2016
17 Tet 12:46 Sportiv , Tiranë

Shitet papaq dajang 100 cc

950 LEK

Viti: 2016
05 Sht 08:10 Sportiv , Tiranë

Okazion

80 000 LEK

Viti: 2014
03 Sht 14:25 Sportiv , Tiranë

Shitet

600 LEK

Viti: 2012
31 Gush 21:30 Sportiv , Tiranë

Shitet papaq loncin 100 kubik me letra te rregullt

Viti: 2008
21 Gush 00:48 Sportiv , Tiranë

Motorr papaq sportiv

700 LEK

Viti: 2010
21 Gush 00:14 Sportiv , Tiranë

Lifan 80cc

180 LEK

Viti: 2008
17 Gush 10:29 Sportiv , Tiranë

Motorr

650 LEK

Viti: 2013
17 Korr 13:13 Sportiv , Tiranë

Lifan

550 EUR

Viti: 2014
16 Korr 13:58 Sportiv , Tiranë

Lifan

700 LEK

Viti: 2014
16 Korr 11:30 Sportiv , Tiranë

Lifan sport

800 EUR

Viti: 2013
08 Korr 18:28 Sportiv , Tiranë

Lifan

750 EUR

Viti: 2014

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione