Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kawasaki Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:55 Sportiv , Durrës

Kawasaki Z1000

6 600 EUR

24 Maj 12:21 Sportiv , Tiranë

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
17 Maj 23:49 Sportiv , Sarandë

Okazion!!!

1 700 EUR

13 Maj 13:21 Sportiv , Tiranë

Kërkoj Kawasaki 636

1 EUR

12 Maj 22:14 Sportiv , Durrës

Kawasaki

22 Pri 11:06 Sportiv , Berat

Shitet

4 EUR

Viti: 2010
19 Mar 14:14 Sportiv , Tiranë

Shitet kawasaki z900 2017

7 300 EUR

06 Mar 18:33 Sportiv , Has

kavasagi

4 500 EUR

12 Shk 12:48 Sportiv , Durrës

Shitet 500€

500 EUR

03 Shk 23:58 Sportiv , Has

super

4 500 EUR

10 Jan 10:00 Sportiv , Durrës

!! U SHIT !!

6 500 EUR

02 Jan 13:30 Sportiv , Fier

Kavasaki krazer 115

14 Dhj 13:04 Sportiv , Lushnjë

Kavasaki 110 me letrate rregullta

25 Tet 21:06 Sportiv , Vlorë

Kawasaki ZX10R 2014 - (Shitur)

4 500 EUR Çmimi me zbritje

30 Gush 19:26 Sportiv , Tiranë

Shitet Kawasaki ne gjendje shume te mire

2 200 EUR

Viti: 1999
14 Gush 14:32 Sportiv , Tiranë

shitet Kawasaki z1000

5 700 EUR Çmimi me zbritje

03 Gush 19:32 Sportiv , Tiranë

Shes kavasaki

4 500 EUR

Viti: 2010
28 Korr 19:36 Sportiv , Lezhë

kavasaki

4 000 EUR

Viti: 2010
18 Korr 22:46 Sportiv , Tiranë

SHITET Kawasaki Z800/2016 cel :0697056061 7700€

7 700 EUR

Viti: 2016
18 Qer 05:20 Sportiv , Tiranë

Papaq 110 cc

1 150 EUR

Viti: 2016
14 Mar 22:43 Sportiv , Durrës

Kawasaki zx900

1 350 EUR

Viti: 2002
12 Mar 14:19 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 350 EUR

Viti: 2002
11 Mar 14:22 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 350 EUR

Viti: 2002
10 Mar 17:41 Sportiv , Tiranë

Motora

Viti: 2006
07 Mar 08:11 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 350 EUR

Viti: 2002
06 Mar 21:26 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 400 EUR

Viti: 2002
01 Mar 17:39 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 400 EUR

Viti: 2002
28 Shk 11:47 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
27 Shk 14:10 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
26 Shk 11:21 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
25 Shk 13:48 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 500 EUR

Viti: 2003
24 Shk 13:55 Sportiv , Durrës

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
23 Shk 18:27 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
21 Shk 10:43 Sportiv , Durrës

Kawasaki zx900 okazjon

1 500 EUR

Viti: 2002
18 Shk 08:14 Sportiv , Durrës

Kawasaki zx900 okazjon

1 500 EUR

Viti: 2003
15 Shk 09:47 Sportiv , Durrës

Kawasaki zx 900 okazjon

1 500 EUR

Viti: 2003
11 Shk 12:49 Sportiv , Durrës

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2003
09 Shk 10:07 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 500 EUR

Viti: 2003
08 Shk 12:41 Sportiv , Durrës

Kawasaki zx900 OKAZJON

1 500 EUR

Viti: 2003
07 Shk 12:04 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 500 EUR

Viti: 2003
06 Shk 12:30 Sportiv , Durrës

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2003
05 Shk 10:23 Sportiv , Durrës

Kawasaki zx900

1 500 EUR

Viti: 2003
04 Shk 15:05 Sportiv , Durrës

Kawasaki ninja zx900

1 500 EUR

Viti: 2002
08 Jan 17:30 Sportiv , Lushnjë

Shitet 110cc

600 LEK

Viti: 2020
24 Dhj 13:13 Sportiv , Fier

U shit flm

1 000 EUR

Viti: 2021
18 Tet 09:00 Sportiv , Tiranë

shes motorr

700 LEK

Viti: 2006
06 Tet 21:31 Sportiv , Elbasan

Moto

1 000 EUR

Viti: 2011
25 Sht 09:40 Sportiv , Tiranë

Shitet kawasaki z900

8 200 EUR

Viti: 2017
21 Sht 21:19 Sportiv , Lushnjë

Kawasaki 125 cc

600 EUR

Viti: 2015

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione