Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Sportiv | Ducati

Monster , 35

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 09:24 Sportiv , Vlorë

Ducati Monsterdark

2 100 EUR

Viti: 2001
22 Sht 19:22 Sportiv , Tiranë

Super Okazion!!! Ducati 1199 Panigale S 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
03 Gush 17:12 Sportiv , Tiranë

Shitet Ducati monster

3 000 EUR

Viti: 2000
27 Korr 00:15 Sportiv , Krujë

Bicklete

400 EUR

Viti: 2021
18 Korr 14:58 Sportiv , Pogradec

ducati monster custom

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
20 Pri 21:13 Sportiv , Vlorë

Shitet ducati 696

Viti: 2013
31 Jan 04:17 Sportiv , Tiranë

Shes Dajang

550 EUR

Viti: 2009
03 Dhj 23:28 Sportiv , Vlorë

Ducati Monster

1 EUR

Viti: 2004
13 Gush 15:48 Sportiv , Durrës

Ducati 1098cc

5 500 EUR

Viti: 2010
07 Korr 08:26 Sportiv , Durrës

Ducati 749

Viti: 2005
14 Maj 23:32 Sportiv , Shkodër

Dayang

700 LEK

Viti: 2010
11 Maj 16:30 Sportiv , Tiranë

Motor me 4 rrota(110cc)

300 EUR

Viti: 2012
05 Maj 01:28 Sportiv , Vlorë

Ducati 695

1 EUR

Viti: 2007
12 Pri 17:12 Sportiv , Lezhë

Motor Ducati 700 cc

3 200 EUR

Viti: 2008
25 Mar 18:44 Sportiv , Durrës

Okazzion!!!

Viti: 2014
02 Mar 20:48 Sportiv , Tiranë

Ducati Hypermotard 1100cc

2 800 EUR

Viti: 2010
21 Gush 12:00 Sportiv , Mirditë

Motor

27 000 EUR

Viti: 2016
10 Gush 11:29 Sportiv , Kavajë

Kostum Motorri Origjinal

300 EUR

Viti: 2020
15 Korr 17:07 Sportiv , Tiranë

Ducati Panigale 1199

12 500 EUR

Viti: 2007
01 Korr 16:58 Sportiv , Vlorë

Ducati moster 700

900 EUR

Viti: 2000
12 Qer 21:01 Sportiv , Tiranë

Ducati Monster

2 000 EUR

Viti: 2001
05 Qer 20:09 Sportiv , Elbasan

moto

1 500 EUR

Viti: 2002
20 Jan 18:21 Sportiv , Elbasan

Motorr 125

450 LEK

Viti: 2007
26 Nën 09:56 Sportiv , Elbasan

Super

500 EUR

Viti: 2018
21 Nën 15:20 Sportiv , Tiranë

Super Okazion Ducati Monster 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
18 Tet 15:54 Sportiv , Vlorë

Ducati 750cc

900 EUR

Viti: 2000
03 Tet 09:34 Sportiv , Tiranë

Motor Ducati

250 EUR

Viti: 2010
30 Sht 13:57 Sportiv , Durrës

Ducati 749s

2 900 EUR

Viti: 2003
30 Gush 02:13 Sportiv , Fier

Ducati panigale

Viti: 2017
28 Gush 01:15 Sportiv , Durrës

Ducati 999

3 500 EUR

Viti: 2004
17 Gush 08:50 Sportiv , Elbasan

Shiperi

300 LEK

Viti: 2010
02 Gush 17:39 Sportiv , Tiranë

Okazion DUCATI MONSTER ����

3 999 EUR

Viti: 2010
31 Korr 16:48 Sportiv , Elbasan

Shitet

800 EUR

Viti: 2003
28 Korr 10:53 Sportiv , Elbasan

Shitet

800 EUR

Viti: 2005
15 Maj 13:49 Sportiv , Durrës

Ducati 749

5 000 EUR

Viti: 2005
15 Pri 17:30 Sportiv , Tiranë

DUCATI PANIGALE V4S

18 EUR

Viti: 2018
05 Mar 22:02 Sportiv , Librazhd

Shitet !!!

Viti: 2006
16 Shk 11:49 Sportiv , Tiranë

Ducati Cafe Racer (monster)

1 200 EUR

Viti: 1988
09 Dhj 14:54 Sportiv , Tiranë

Okazion Ducati 1199

17 000 EUR

Viti: 2011
25 Tet 14:33 Sportiv , Vlorë

DUCATI MONSTER 620

1 800 EUR

Viti: 2002

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione