Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 00:57 Sportiv , Tiranë

Shitet ose ndrohet

6 700 EUR

21 Mar 23:16 Sportiv , Tiranë

Bmw c sport

9 500 EUR

14 Dhj 16:19 Sportiv , Tropojë

Motor grs

1 200 EUR

03 Tet 09:25 Sportiv , Tiranë

Shes Bmw

Viti: 2008
17 Sht 13:37 Sportiv , Tiranë

Shitet BMW-C650 Sport .

6 500 EUR

Viti: 2014
12 Sht 23:02 Sportiv , Tiranë

Shitet motorr BMV GT

16 000 EUR

Viti: 2018
15 Korr 21:35 Sportiv , Tiranë

Bmw 1200 ks

3 000 EUR

Viti: 2005
21 Mar 13:09 Sportiv , Durrës

bicklete per shitje

85 EUR

Viti: 2010
31 Dhj 09:49 Sportiv , Tiranë

Bmw Rr1000 2011

1 EUR

Viti: 2011
22 Dhj 15:37 Sportiv , Gjirokastër

Shietet biciklete profesionale!

180 EUR

Viti: 2018
29 Gush 19:01 Sportiv , Lezhë

shes skapament motorri BMW R1200GS

500 EUR

Viti: 2012
01 Gush 15:48 Sportiv , Elbasan

Motorr dayang

1 050 LEK

Viti: 2020
03 Korr 13:34 Sportiv , Tiranë

bergamond

350 EUR

Viti: 2018
03 Qer 14:29 Sportiv , Tiranë

Harli

250 EUR

Viti: 1989
25 Nën 17:28 Sportiv , Tiranë

BMW K1200R

6 500 EUR

Viti: 2009
25 Nën 17:16 Sportiv , Tiranë

BMW k1200r

6 500 EUR

Viti: 2009
02 Nën 17:48 Sportiv , Lushnjë

Bmv,f650,gs

1 200 EUR

Viti: 2007
26 Gush 13:10 Sportiv , Lushnjë

Kinro 100 cc

450 EUR

Viti: 2005
23 Nën 15:13 Sportiv , Tiranë

Shitet biciklet e sapo ardhur nga gjermnai

700 EUR

Viti: 2018
27 Sht 20:14 Sportiv , Durrës

Pjes per bmw rt1150 vitit 2000

Viti: 2000
25 Gush 16:58 Sportiv , Elbasan

BMX

Viti: 2010
27 Korr 19:29 Sportiv , Fier

BMW 1200

4 200 EUR

Viti: 2007
12 Jan 20:48 Sportiv , Berat

Shitet

650 LEK

Viti: 2017
06 Jan 18:30 Sportiv , Tiranë

Bardh

200 EUR

Viti: 1990
26 Dhj 16:52 Sportiv , Tiranë

Motor BMW

320 LEK

Viti: 2012
26 Tet 08:13 Sportiv , Tiranë

Okazion 260 mij lek

260 LEK

Viti: 2005
13 Tet 17:45 Sportiv , Tiranë

BMW 2013 me dogan t paguar

8 500 EUR

Viti: 2013
15 Sht 14:51 Sportiv , Tiranë

Ne gjendje perfekte

3 900 EUR

Viti: 2010
26 Mar 19:32 Sportiv , Tiranë

bmw

700 LEK

Viti: 2000
20 Gush 13:37 Sportiv , Tiranë

shitet motorri okazion

55 000 LEK

Viti: 2010

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione