Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha X-City Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-City | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 16:59 Skuter , Tiranë

Yamaha X-City 250cc (si i ri)

2 200 EUR

21 Mar 16:35 Skuter , Tiranë

X-city 2012

2 200 EUR

19 Mar 23:08 Skuter , Vlorë

Yamaha x-city 300

1 900 EUR

15 Mar 22:51 Skuter , Shkodër

Cymco 500cc 2008

2 200 EUR

25 Jan 17:47 Skuter , Tiranë

X city

2 430 EUR Çmimi me zbritje

10 Nën 14:31 Skuter , Durrës

OKAZION Yamaha X-city 250 cc

2 000 EUR

29 Qer 17:19 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha X City e sapo ardhur nga Gjermania

1 600 EUR

Viti: 2007
11 Pri 01:29 Skuter , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
10 Pri 19:20 Skuter , Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
05 Pri 18:35 Skuter , Tiranë

Shitet

1 270 EUR

Viti: 2007
13 Jan 17:56 Skuter , Tiranë

Shitur flm Merrjep

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
19 Dhj 18:50 Skuter , Durrës

X city 250 viti 2012 Malossi

2 650 EUR

Viti: 2012
15 Tet 15:40 Skuter , Vlorë

Motor ne shitje

800 EUR

Viti: 2006
25 Sht 14:19 Skuter , Tiranë

Yamaha

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
24 Sht 15:45 Skuter , Tiranë

YAMAHA XCITY , VITI 2007 , 1250 EURO

1 250 EUR

Viti: 2007
15 Korr 11:07 Skuter , Tiranë

yamaha x-city 250

1 600 EUR

Viti: 2008
10 Korr 08:49 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha 300cc 2004

1 100 EUR

Viti: 2004
30 Maj 20:02 Skuter , Tiranë

Malaguti 125 cc

400 EUR

Viti: 2002
24 Maj 22:35 Skuter , Tiranë

Shitet yamaha xc 300 versiti

2 000 EUR

Viti: 2006
30 Pri 09:52 Skuter , Tiranë

Yamaha tricity

3 200 EUR

Viti: 2016
17 Pri 16:56 Skuter , Tiranë

Shitet X city 250 cc

1 700 EUR

Viti: 2007
03 Pri 10:41 Skuter , Tiranë

x-city

1 400 EUR

Viti: 2007
15 Mar 04:34 Skuter , Tiranë

Yamaha x-city

2 950 EUR

Viti: 2009
23 Shk 18:59 Skuter , Elbasan

shitet yamaha 300cc

2 800 EUR

Viti: 2005
24 Dhj 09:02 Skuter , Tiranë

Yamaha x city

2 999 EUR

22 Nën 14:41 Skuter , Shkodër

Yamaha x- center 150cc

1 600 EUR

Viti: 2013
25 Tet 13:29 Skuter , Tiranë

Shitet yamaha x city 250cc

1 800 EUR

Viti: 2013
09 Korr 21:49 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha 250 kubik

3 600 EUR

Viti: 2014
25 Qer 12:29 Skuter , Vlorë

X-city 250

1 200 EUR

Viti: 2007
19 Qer 17:26 Skuter , Vlorë

moto yamaka xcity 250

1 200 EUR

Viti: 2007
28 Shk 23:49 Skuter , Vlorë

Shitet scooter

1 200 EUR

Viti: 2006
05 Shk 19:12 Skuter , Shkodër

Xc 300

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
24 Dhj 11:00 Skuter , Durrës

Motociklete Yamaha versity 2005

1 350 EUR

Viti: 2005
06 Nën 11:44 Skuter , Tiranë

shitet

1 800 EUR

Viti: 2008
17 Sht 10:15 Skuter , Tiranë

Shitet ose nderhoet

1 400 EUR

Viti: 2007
05 Sht 23:04 Skuter , Tiranë

Shitet me letra

1 300 EUR

Viti: 2007
26 Gush 13:50 Skuter , Tiranë

Shitet me letra te prera

1 400 EUR

Viti: 2007
15 Gush 11:50 Skuter , Tiranë

Shitet me letra

1 400 EUR

Viti: 2007
21 Korr 18:13 Skuter , Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2007
16 Korr 00:15 Skuter , Tiranë

U shit flm Yamaha X-City 125cc me letra per 1 vit

1 400 EUR

Viti: 2009
04 Maj 20:30 Skuter , Tiranë

YAMAHA XCITY

2 000 EUR

Viti: 2008
14 Mar 08:22 Skuter , Tiranë

YAMAHA XC 300

1 650 EUR

Viti: 2006
12 Mar 19:57 Skuter , Tiranë

shitet ose nderohet me motor papaq

1 600 EUR

Viti: 2007
12 Mar 18:46 Skuter , Tiranë

shitet me letra

1 600 EUR

Viti: 2007
27 Shk 12:39 Skuter , Elbasan

Shitet motorr

1 000 EUR

Viti: 2004
22 Shk 13:26 Skuter , Tiranë

shitet me letra

1 600 EUR

Viti: 2007
29 Jan 11:07 Skuter , Tiranë

shitet

1 500 EUR

Viti: 2007
05 Nën 10:08 Skuter , Tiranë

shitet ose nderohet

1 500 EUR

Viti: 2007
02 Nën 13:45 Skuter , Tiranë

Yamaha X-City 250cc. Viti-2012

2 200 EUR

Viti: 2012
02 Nën 09:23 Skuter , Tiranë

Yamaha versity xc300

1 100 EUR

Viti: 2004

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha X-City | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione