Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Të gjitha në Tiranë

Crypton , 5
DT , 6
FJR , 1
FZ , 4
FZR , 1
Majestik , 9
Majesty , 180
Skyliner , 26
T50 , 5
TMAX , 138
Virago , 1
X-City , 89
X-MAX , 184
YZ , 1
YZF , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:10 Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX Scooter 2018

5 500 EUR

Dje 18:56 Skuter , Tiranë

X Max 250cc / 2014

4 500 EUR

Dje 17:46 Skuter , Tiranë

Tmax 530 U Shittt flm MerrJep

9 500 EUR

Dje 17:07 Skuter , Tiranë

Yamaha xmax 250cc 2008

2 000 EUR

Dje 17:07 Skuter , Tiranë

Yamaha x-max 2014 ABS

4 300 EUR

Dje 15:22 Skuter , Tiranë

Yamaha Majesty 250cc Vitin 2002

800 EUR

Dje 15:00 Skuter , Tiranë

Yamaha xmax ABS

3 200 EUR

Dje 09:10 Skuter , Tiranë

T max super gjendje okaziiooooon

4 100 EUR

26 Mar 20:12 Skuter , Tiranë

Yamaha Majesty

2 800 EUR

26 Mar 16:53 Skuter , Tiranë

Yamaha n-max 2021

3 600 EUR

26 Mar 14:12 Skuter , Tiranë

Tmax Iron Shitur Flm MerrJep

9 000 EUR

26 Mar 11:01 Skuter , Tiranë

Pjese Yamaha Mbk Aerox

1 EUR

26 Mar 01:44 Skuter , Tiranë

Yamaha X-Max 300

5 500 EUR

26 Mar 01:41 Skuter , Tiranë

X Max Baule

280 EUR

26 Mar 00:14 Skuter , Tiranë

Xham i erret X-MAX 300cc

60 EUR

25 Mar 20:01 Skuter , Tiranë

T max DX full option

12 000 EUR

25 Mar 19:54 Skuter , Tiranë

Tmax

12 000 EUR

Viti: 2017
25 Mar 17:24 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX 250cc

2 800 EUR

25 Mar 17:21 Dyqani Skuter , Tiranë

XMAX 300cc -2017

5 300 EUR

25 Mar 17:21 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha Xmax 250cc/2011

2 400 EUR

25 Mar 17:21 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha xmax 400cc/ABS

4 300 EUR

25 Mar 17:17 Dyqani Skuter , Tiranë

Xmax 250cc /2011

2 900 EUR

25 Mar 11:32 Skuter , Tiranë

Xmax

3 500 EUR

25 Mar 09:59 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha TMAX

9 500 EUR

25 Mar 09:12 Dyqani Skuter , Tiranë

N-MAX 125 cc ABS

2 800 EUR

25 Mar 08:37 Skuter , Tiranë

X-max

5 800 EUR

24 Mar 16:59 Skuter , Tiranë

Yamaha X-City 250cc (si i ri)

2 200 EUR

24 Mar 16:06 Skuter , Tiranë

Yamaha x max 250i 2011

2 850 EUR

23 Mar 19:31 Skuter , Tiranë

X-max 125cc

1 900 EUR

23 Mar 11:17 Skuter , Tiranë

Yamaha Xmax

7 300 EUR

22 Mar 13:29 Skuter , Tiranë

Xmax 125cc 2009

2 200 EUR

22 Mar 09:02 Skuter , Tiranë

Shitet moto X Max 250cc

2 250 EUR

21 Mar 16:35 Skuter , Tiranë

X-city 2012

2 200 EUR

21 Mar 15:20 Skuter , Tiranë

��Yamaha X Max 250cc 2010��

2 800 EUR

Viti: 2010
20 Mar 23:03 Skuter , Tiranë

YAMAHA T MAX 27 MIJ KM

7 200 EUR

19 Mar 19:02 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha x max

4 700 EUR

19 Mar 19:02 Dyqani Skuter , Tiranë

Xmax 300

5 700 EUR

17 Mar 23:01 Skuter , Tiranë

T max

2 300 EUR

17 Mar 11:47 Skuter , Tiranë

Shes Yamaha Majesty 250

120 000 LEK

15 Mar 15:01 Skuter , Tiranë

SHITET XMAX 400cc ABS

15 Mar 14:02 Skuter , Tiranë

Shitet

70 LEK

15 Mar 13:15 Skuter , Tiranë

Tmax

3 200 EUR

13 Mar 11:53 Dyqani Skuter , Tiranë

��Okazione ��

3 199 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione