Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Të gjitha në Shqipëria

Crypton , 12
DT , 10
FJR , 1
FZ , 8
FZR , 3
Majestik , 23
Majesty , 370
Model Tjeter , 149
Skyliner , 44
T50 , 12
TMAX , 277
Virago , 2
X-City , 111
X-MAX , 263
YZ , 4
YZF , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:35
Linku:
Skuter , Tiranë

skuter yamaha xmax 400cc

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Online

Sot 20:23 Skuter , Tiranë

Yamaha X MAX 300 ��

5 800 EUR

Sot 19:00 Skuter , Tiranë

Okazjon

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Sot 18:50 Skuter , Tiranë

Yamaha majesty 250cc viti 2002

900 EUR

Sot 17:23 Skuter , Tiranë

Tmax

3 800 EUR

Sot 17:06 Skuter , Durrës

Yamaha tmax Nderrohet ose shitet

1 234 EUR

Sot 14:35
Linku:
Skuter , Tiranë

skuter yamaha xmax 400cc

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 14:28 Skuter , Tiranë

Yamaha X City 250 - 2010

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:39 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha Mbk

700 EUR

Online
Sot 12:21 Skuter , Tiranë

Yamaha X-City 250cc Super Gjendje

1 900 EUR

Online
Sot 11:11 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha TMAX 2017

11 700 EUR

Sot 11:04 Skuter , Fier

Tmax 500

3 000 EUR

Sot 10:46 Skuter , Tiranë

Yamaha X-MAX 125cc 2015 (ABS) MomoDesign

3 800 EUR

Sot 10:35 Skuter , Tiranë

Shitet Scuter Yamaha X-max, 250cc, ABS, 2011

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:47 Skuter , Tiranë

Yamaha Tmax 500 viti 2007

3 300 EUR

Sot 09:46 Skuter , Tiranë

Yamaha X-MAX 250cc. Viti 2011

2 800 EUR

Online
Sot 09:26 Skuter , Tiranë

Xham i erret X-MAX 300cc

60 EUR

Online
Dje 22:06 Skuter , Tiranë

Shitet Yamaha NMAX 155cc

3 500 EUR

Dje 18:02 Skuter , Tiranë

X-Max Sport 2012

2 700 EUR

Dje 17:51 Dyqani Skuter , Tiranë

Xmax 250cc /2011

2 900 EUR

Dje 17:48 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX 300cc

5 500 EUR

Dje 17:48 Dyqani Skuter , Tiranë

N-MAX 125 cc ABS

2 800 EUR

Dje 13:58 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX 250cc

2 800 EUR

Dje 11:19 Skuter , Fier

Yamaha x max 250cc

29 Maj 20:46 Skuter , Durrës

Yamaha X-MAX 300 ABS 2018

6 200 EUR

29 Maj 20:46 Skuter , Durrës

Yamaha X-Max 125 ABS 2015

4 100 EUR

29 Maj 20:43 Skuter , Tiranë

SHITET XMAX 400cc ABS

5 200 EUR

29 Maj 17:14 Skuter , Elbasan

Shitet

5 500 EUR

29 Maj 15:20 Skuter , Tiranë

Tmax Dx 2019

10 500 EUR

29 Maj 13:49 Skuter , Tiranë

Shitet X Max 250cc

1 EUR

29 Maj 13:09 Skuter , Durrës

Yamaha Tricity

3 200 EUR

29 Maj 12:31 Skuter , Pogradec

Yamaha

380 LEK

29 Maj 12:23 Skuter , Durrës

X-max 300cc

6 300 EUR

29 Maj 08:54 Skuter , Tiranë

Yamaha Majesty 250cc

1 200 EUR

28 Maj 19:32 Skuter , Tiranë

Yamaha majesty 2006 400cc

2 000 EUR

28 Maj 15:43 Skuter , Tiranë

Tmax 2010 Abs Movistar Rossi

5 100 EUR

28 Maj 14:21 Skuter , Tiranë

X MAX 400

6 300 EUR

27 Maj 19:43 Skuter , Shkodër

Yamaha X-city 250

1 800 EUR

27 Maj 17:36 Skuter , Tiranë

Yamaha X Max 300 Marmit Origjinale

250 EUR

27 Maj 17:33 Skuter , Tiranë

X Max Baule

280 EUR

27 Maj 11:19 Skuter , Tiranë

X MAX 250

4 800 EUR

27 Maj 10:58 Skuter , Durrës

X-max 400 ABS 2016

5 300 EUR

27 Maj 10:10 Skuter , Tiranë

2500 euro

2 500 EUR

26 Maj 18:25 Skuter , Tiranë

Yamaha x max 300i 2018 abs-tsc

5 800 EUR

26 Maj 18:19 Skuter , Tiranë

Yamaha x max iron 125 2016

4 400 EUR

26 Maj 14:21 Skuter , Tiranë

Yamaha X Max 250 ABS ����

4 100 EUR

26 Maj 14:00 Skuter , Fier

Tmax

3 000 EUR

26 Maj 11:15 Skuter , Gramsh

SHITET 600euro ose NDERROHET

600 EUR

26 Maj 10:04 Skuter , Tiranë

Xmax 250 2011

2 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione