Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa Të gjitha në Tiranë

Cosa , 5
ET SERIES , 9
GL , 1
GTS , 14
Italy , 6
Primavera , 9
PX , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 23:06 Skuter , Tiranë

Vespa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

15 Mar 18:45 Skuter , Tiranë

vespa skuter 125cc

1 500 EUR

15 Mar 11:55 Skuter , Tiranë

vesp

3 250 EUR

21 Shk 10:45 Skuter , Tiranë

Vespa et4

1 000 EUR

19 Shk 19:21 Skuter , Tiranë

shitet

2 500 EUR

24 Jan 22:22 Skuter , Tiranë

Tirane

700 EUR

14 Nën 23:53 Skuter , Tiranë

SHITET VESPA PRIMAVERA 1979

3 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Nën 10:19 Skuter , Tiranë

Vespa P125X

2 000 EUR

14 Tet 11:55 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa PX 125

2 000 EUR

Viti: 1982
17 Sht 13:59 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa PX 200.

4 000 EUR

Viti: 2020
16 Sht 01:28 Skuter , Tiranë

Shitet vespa lx 125

1 700 EUR

Viti: 2009
10 Sht 22:21 Skuter , Tiranë

Vespa

2 200 EUR

Viti: 1981
08 Sht 21:30 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa PX125

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Sht 21:28 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa Primavera 69'

3 700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Qer 19:03 Skuter , Tiranë

Vespa (piago) 150cc

2 200 EUR

Viti: 1981
20 Maj 17:22 Skuter , Tiranë

Motorr Vespa Cosa

1 500 EUR

Viti: 1998
29 Pri 13:23 Skuter , Tiranë

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
17 Mar 13:46 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa ET4

40 000 LEK

Viti: 1997
04 Mar 15:07 Skuter , Tiranë

vespa gts 125

4 900 EUR

Viti: 2021
15 Jan 03:15 Skuter , Tiranë

VESPA ET 2 2000

850 EUR

Viti: 2000
27 Nën 11:35 Skuter , Tiranë

VESPA ET 4 viti 2000 150 cc

1 200 EUR

Viti: 2000
11 Nën 14:00 Skuter , Tiranë

VespaPx200e

2 200 EUR

Viti: 1994
11 Nën 13:47 Skuter , Tiranë

Vespa P200E 1979 Italy

3 500 EUR

Viti: 1997
05 Tet 07:39 Skuter , Tiranë

Vespa px me dokumenta te regullata

3 400 EUR

Viti: 1982
14 Sht 08:39 Skuter , Tiranë

Vespa okazion

1 250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Gush 13:15 Skuter , Tiranë

Vespa ne shitje

2 700 EUR

Viti: 2007
12 Maj 18:30 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa Okazion 2019

5 300 EUR

Viti: 2019
01 Maj 13:37 Skuter , Tiranë

valixhe

100 EUR

Viti: 2009
18 Pri 16:56 Skuter , Tiranë

Vespa 300 HPE

4 500 EUR

Viti: 2019
29 Mar 22:37 Skuter , Tiranë

She's Vespa PX200

3 000 EUR

Viti: 1985
26 Shk 20:49 Skuter , Tiranë

Vespa PK

250 EUR

Viti: 1981
23 Shk 09:36 Skuter , Tiranë

Motorr kallio explorer (Made in Germany) 50 cc

650 EUR

Viti: 2010
13 Dhj 18:38 Skuter , Tiranë

Vespino me Bateri 100%

1 200 EUR

Viti: 2010
04 Nën 15:17 Skuter , Tiranë

Vespa PX125

400 000 EUR

Viti: 1983
26 Sht 11:34 Skuter , Tiranë

Vespa GTS 300 HPE 2019

5 300 EUR

Viti: 2019
23 Sht 21:25 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa Okazion

310 EUR

Viti: 2007
06 Sht 12:48 Skuter , Tiranë

Shiter motorr Vespa

800 EUR

Viti: 1994
25 Korr 22:35 Skuter , Tiranë

Super okazion Vespa 125cc

700 EUR

Viti: 2000
04 Korr 22:48 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa PX 125

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
04 Korr 22:47 Skuter , Tiranë

Vespa Primavera Et3

3 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Maj 11:10 Skuter , Tiranë

Vespa cosa 200cc

700 EUR

Viti: 1994
18 Shk 13:20 Skuter , Tiranë

Motor Vespa

Viti: 2013
23 Jan 10:28 Skuter , Tiranë

Vespa

800 EUR

Viti: 2004
04 Nën 07:12 Skuter , Tiranë

Vespa 150cc

Viti: 2018
02 Nën 18:35 Skuter , Tiranë

Goma per VESPA, Dunlop

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1983
03 Sht 19:28 Skuter , Tiranë

Vetem 2 cope kane ngelur

Viti: 2018
02 Sht 19:37 Skuter , Tiranë

Pjese

Viti: 2018

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione