Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa Shitet në Shqipëria

Cosa , 9
ET SERIES , 20
GL , 5
GTS , 20
Italy , 24
Primavera , 15
PX , 34

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Mar 20:17 Skuter , Shkodër

Shitet

1 300 LEK

24 Mar 12:15 Skuter , Durrës

Vespa 200 gt

2 200 EUR

23 Mar 18:00 Skuter , Vlorë

Vespa LX125 ie

2 800 EUR

23 Mar 18:00 Skuter , Vlorë

Vespa GTV 250ie

4 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Mar 23:06 Skuter , Tiranë

Vespa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

19 Mar 23:36 Skuter , Sarandë

Vespa Et4

2 200 EUR

16 Mar 16:22 Skuter , Durrës

Vespa GTS,GT,GTV 300

155 EUR

15 Mar 18:45 Skuter , Tiranë

vespa skuter 125cc

1 500 EUR

15 Mar 11:55 Skuter , Tiranë

vesp

3 250 EUR

21 Shk 10:45 Skuter , Tiranë

Vespa et4

1 000 EUR

19 Shk 19:21 Skuter , Tiranë

shitet

2 500 EUR

16 Shk 16:16 Skuter , Vlorë

Vespa LXV 125cc (Special edition) OKAZION

2 500 EUR Çmimi me zbritje

01 Shk 20:42 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

1 111 EUR

24 Jan 22:22 Skuter , Tiranë

Tirane

700 EUR

13 Jan 17:13 Skuter , Shkodër

Shitet

1 400 LEK

04 Jan 21:32 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

2 500 EUR

10 Dhj 00:23 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

2 500 EUR

02 Dhj 12:16 Skuter , Gjirokastër

Vespa ne shitje okazion

1 200 EUR

18 Nën 19:23 Skuter , Shkodër

VESPA

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
17 Nën 21:43 Skuter , Vlorë

VESPA PX 150

2 500 EUR

14 Nën 23:53 Skuter , Tiranë

SHITET VESPA PRIMAVERA 1979

3 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Nën 21:47 Skuter , Vlorë

SHITET OSE NDEROHET

2 500 EUR

12 Nën 19:04 Skuter , Shkodër

Vespa LX 151 cc 2006

1 999 EUR

11 Nën 10:19 Skuter , Tiranë

Vespa P125X

2 000 EUR

09 Nën 16:30 Skuter , Shkodër

Shitet ose nderrohet

1 400 LEK

08 Nën 14:42 Skuter , Vlorë

SHITET OSE NDEROHET

2 500 EUR

24 Tet 11:34 Skuter , Shkodër

Shitet ose nderrohet

1 400 LEK

21 Tet 13:56 Skuter , Shkodër

Shitet ose nderrohet

1 600 LEK

14 Tet 11:55 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa PX 125

2 000 EUR

Viti: 1982
17 Sht 13:59 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa PX 200.

4 000 EUR

Viti: 2020
16 Sht 01:28 Skuter , Tiranë

Shitet vespa lx 125

1 700 EUR

Viti: 2009
10 Sht 22:21 Skuter , Tiranë

Vespa

2 200 EUR

Viti: 1981
08 Sht 21:30 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa PX125

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Sht 21:28 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa Primavera 69'

3 700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
21 Qer 01:25 Skuter , Durrës

Vespa (PK)

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
13 Qer 19:03 Skuter , Tiranë

Vespa (piago) 150cc

2 200 EUR

Viti: 1981
21 Maj 18:11 Skuter , Fier

MOTOR VESPRA FUQIA MOTORIKE 75

800 EUR

Viti: 2021
20 Maj 17:22 Skuter , Tiranë

Motorr Vespa Cosa

1 500 EUR

Viti: 1998
03 Maj 23:06 Skuter , Sarandë

Vespa ET 2002

950 EUR

Viti: 2002
29 Pri 13:23 Skuter , Tiranë

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
17 Mar 13:46 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa ET4

40 000 LEK

Viti: 1997
04 Mar 15:07 Skuter , Tiranë

vespa gts 125

4 900 EUR

Viti: 2021
18 Jan 22:35 Skuter , Durrës

Shitet/Nderohet

1 000 EUR

Viti: 1987
15 Jan 03:15 Skuter , Tiranë

VESPA ET 2 2000

850 EUR

Viti: 2000
30 Nën 08:54 Dyqani Skuter , Elbasan

Shitet vespa

1 000 EUR

Viti: 1983
27 Nën 11:35 Skuter , Tiranë

VESPA ET 4 viti 2000 150 cc

1 200 EUR

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione