Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa GTS Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa GTS | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Mar 12:15 Skuter , Durrës

Vespa 200 gt

2 200 EUR

21 Mar 23:06 Skuter , Tiranë

Vespa

2 700 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 16:22 Skuter , Durrës

Vespa GTS,GT,GTV 300

155 EUR

04 Mar 15:07 Skuter , Tiranë

vespa gts 125

4 900 EUR

Viti: 2021
24 Gush 13:15 Skuter , Tiranë

Vespa ne shitje

2 700 EUR

Viti: 2007
12 Maj 18:30 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa Okazion 2019

5 300 EUR

Viti: 2019
01 Maj 13:37 Skuter , Tiranë

valixhe

100 EUR

Viti: 2009
05 Shk 12:25 Skuter , Vlorë

Vespa 200cc

1 200 EUR

Viti: 2005
26 Sht 11:34 Skuter , Tiranë

Vespa GTS 300 HPE 2019

5 300 EUR

Viti: 2019
25 Korr 22:35 Skuter , Tiranë

Super okazion Vespa 125cc

700 EUR

Viti: 2000
15 Maj 12:01 Skuter , Tiranë

Vespa GTS super sport

4 950 EUR

Viti: 2014
14 Maj 16:11 Skuter , Tiranë

Veshje DAINESE (originale) masa 54 xL

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
15 Pri 20:19 Skuter , Tiranë

VESPA APRILIA PIAGGIO DUCATI

Viti: 2018
10 Korr 16:53 Skuter , Tiranë

VESPA 200 GTS

2 200 EUR

Viti: 2001
09 Pri 12:58 Skuter , Tiranë

Vespa gt 200 cc

2 200 EUR

Viti: 2004
14 Nën 17:18 Skuter , Durrës

Kaske motori special

50 LEK

Viti: 2016
14 Nën 16:37 Skuter , Durrës

Kaske motorri super. ....

45 LEK

Viti: 2016
29 Sht 11:45 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa ne gjendje shum te mire

2 300 EUR

Viti: 2006
22 Korr 16:47 Skuter , Shkodër

Piaggo x8 200 cc

Viti: 2004

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa GTS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione