Adly , 24
Aeon , 6
Aprilia , 256
Baotian , 6
Bashan , 4
Beeline , 2
Benelli , 17
Piaggio , 2
Beta , 2
BMW , 9
Burelli , 1
Cagiva , 2
CFMOTO , 1
CPI , 2
Daelim , 5
Ducati , 2
e-max , 1
Gilera , 95
Honda , 390
Hyosung , 5
Italjet , 22
Jawa , 4
Jinling , 3
Kawasaki , 14
KTM , 2
Kymco , 224
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 33
Luxxon , 1
Malaguti , 198
MBK , 18
Megelli , 1
Motobi , 2
Pegasus , 4
Peugeot , 56
PGO , 1
Piaggio , 602
Sachs , 1
Shineray , 1
Skyteam , 3
Suzuki , 359
SYM , 21
TM , 1
Triumph , 1
Vespa , 117
Yamaha , 642
Zero , 1

Skuter të ri dhe të përdorur në shitje


Sot 19:56 ,

Liberty

1 000 EUR

Viti: 2007
Sot 19:50 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2002
Sot 18:58 ,

Piaggio mp3 yourban 300ie 2014

3 200 EUR

Viti: 2014
Sot 18:57 ,

Piaggio mp3 yourban . Beverly350

3 200 EUR

Viti: 2014
Sot 18:55 ,

Honda silver wing 400abs

3 000 EUR

Viti: 2013
Sot 18:54 ,

Honda Silver wing 400 abs

3 500 EUR

Viti: 2011
Sot 18:38 ,

motor me bateri

1 000 EUR

Viti: 2018
Sot 17:37 ,

Piaggio Beverly

1 600 EUR

Viti: 2006
Sot 15:09 ,

Suzuki burgman

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Sot 14:30 ,

Shitet SUNL

70 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Sot 14:29 ,

Aprilia

500 EUR

Viti: 2002
Sot 14:29 ,

Gilera Nexus

2 000 EUR

Viti: 2005
Sot 14:21 ,

Tmax 530 2015

4 000 EUR

Viti: 2015
Sot 14:21 ,

Vespa 50cc

1 500 EUR

Viti: 2013
Sot 13:42 ,

Yamaha MAJESTY 250

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Sot 13:01 ,

Shitet motorr Yamaha Majesty

1 500 EUR

Viti: 2006
Sot 12:10 ,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Sot 12:09 ,

Okazin

1 350 EUR

Viti: 2006
Sot 11:35 ,

T max

4 000 EUR

Viti: 2008
Dje 21:33 ,

E domosdoshme

800 EUR

Viti: 2006
Dje 20:51 ,

Skuter 49

350 EUR

Viti: 2011
Dje 18:58 ,

Suzuki Burgman 400

900 EUR

Viti: 2000
Dje 18:37 ,

Shitet motorr 250€

250 EUR

Viti: 2011
Dje 18:14 ,

Vespa px 150 cc

2 800 EUR

Viti: 1982
Dje 17:51 ,

Shitet Piaggio X8-Evo

1 500 EUR

Viti: 2008
Në fillim