Blej Skuter të përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 28
Aeon , 9
Aprilia , 304
Baotian , 6
Bashan , 4
Beeline , 3
Benelli , 21
Beta , 3
BMW , 12
Burelli , 1
Cagiva , 2
CFMOTO , 2
CPI , 1
Daelim , 5
Ducati , 2
e-max , 1
Gilera , 128
Honda , 447
Hyosung , 5
Italjet , 22
Jawa , 4
Jinling , 3
Kawasaki , 11
Kingway , 1
KTM , 6
Kymco , 276
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 40
Linhai , 1
Luxxon , 1
Malaguti , 231
MBK , 19
Megelli , 1
Motobi , 2
Pegasus , 4
Peugeot , 73
PGO , 1
Piaggio , 719
Sachs , 1
Shineray , 2
Skyteam , 3
Suzuki , 414
SYM , 30
TM , 3
Triumph , 1
Vespa , 108
Yamaha , 763
Zero , 1

Skuter të përdorur dhe të ri në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat e njohura si: Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni mijëra njoftime dhe gjej skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit, dhe shikoni vetëm ato noftime që ju interesojnë më shumë.

Sot 12:53 ,

Madison 3 i 2006 250 cc

1 900 EUR

Viti: 2006
Sot 12:10 ,

okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
Sot 11:33 ,

Bmw C_600 Sport

6 700 EUR

Viti: 2013
Sot 10:03 ,

Tmax

2 000 EUR

Viti: 2001
Sot 09:41 ,

Malaguti 250cc

1 100 EUR

Viti: 2006
Sot 09:03 ,

piagjio vespa boxer 2

200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
Sot 08:56 ,

yamaha majesty

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Sot 08:43 ,

Yamaha

250 LEK

Viti: 1995
Sot 08:03 ,

Suzuki Burgman 650

2 200 EUR

Viti: 2003
Dje 23:38 ,

Shitet Yamaha

950 LEK

Viti: 2003
Dje 21:59 ,

Shitet ndrohet

1 LEK

Viti: 2004
Dje 21:59 ,

Shitet piaggio

1 000 EUR

Viti: 2006
Dje 21:19 ,

Honda Transalp 600cc

1 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
Dje 20:34 ,

Shitet kymco

550 EUR

Viti: 2000
Dje 19:28 ,

Honda

2 000 EUR

Viti: 2005
Dje 18:45 ,

Aprilia atlantic 500 cc okazjon

1 300 EUR

Viti: 2004
Dje 18:42 ,

Motorciklet 100cc

35 000 EUR

Viti: 2006
Dje 17:18 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2005
Dje 17:15 ,

YAMAHA TMAX okazion

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:56 ,

Piaggio liberty

1 600 EUR

Viti: 2008
Dje 15:38 ,

Motorr Yamaha mbk

1 500 EUR

Viti: 2004
Dje 15:25 ,

shitet motorri

Viti: Më të vjetër se 80-tat
Dje 14:15 ,

Vespa lx

1 600 EUR

Viti: 2006
Dje 13:55 ,

Aprilia

127 700 LEK

Viti: 2006
Dje 13:31 ,

Aprilia 2007

1 260 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Dje 11:40 ,

Malaguti madison

1 600 EUR

Viti: 2002
Dje 08:55 ,

Yamaha majesty 400cc

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007

Skuterët janë ekonomik dhe lehtë për tu mësuar për të vozitur. Ju mund ta gjeni lehtë skuterin që ju përhstatet vetëm në Merrjep.al. Në Merrjep.al ju mund të gjeni mijëra njoftime për skuterë të përdorur dhe të ri në shitje.

Gjej skuter në shitje në Merrjep.al

Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit, dhe gjeni skuterin që ju përshtatet në shitje. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si:   Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Njoftimet përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me skuter të ri.

Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al

Në MerrJep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë skuter në qytetet si: Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Disa nga markat më të shitura të skuterëve janë si: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera etj.

 

Ju mund ta shishni skuterin tuaj të përdorur në MerrJep. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madh - MerrJep.al.
Në fillim