Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Skuter të përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 64
Aeon , 27
Aixam , 2
Aprilia , 396
Baotian , 10
Yamaha , 1
Barossa , 2
Bashan , 6
Beeline , 5
Benelli , 28
Beta , 11
Bimota , 1
Blata , 1
BMW , 29
Boom , 2
Burelli , 4
Cagiva , 3
Can Am , 1
CFMOTO , 7
CPI , 1
Daelim , 15
Derbi , 2
Ducati , 2
e-max , 6
Generic , 2
Gilera , 171
Honda , 757
Horex , 1
Hyosung , 5
Italjet , 22
Jawa , 6
Jinling , 10
Kawasaki , 29
Keeway , 4
KTM , 14
Kymco , 448
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 61
Linhai , 1
Luxxon , 3
Malaguti , 316
MBK , 32
Megelli , 1
Motobi , 2
Mz , 1
Online , 5
Pegasus , 6
Peugeot , 95
PGO , 3
Piaggio , 1145
Rivero , 1
Sachs , 3
Shineray , 3
Skyteam , 4
SMC , 1
Suzuki , 601
SYM , 74
TGB , 3
TM , 8
Triumph , 1
Vespa , 164
VICTORY , 2
Wottan , 1
Yamaha , 1243
Zero , 2
Zhongyu , 2

Skuter të përdorur dhe të ri në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat e njohura si: Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni mijëra njoftime dhe gjej skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit, dhe shikoni vetëm ato noftime që ju interesojnë më shumë.Sot 21:48 Skuter , Tiranë

Okazion

10 700 EUR

Sot 21:45 Skuter , Tiranë

��Okazion��Piaggio X7 300

1 950 EUR

Sot 21:45 Skuter , Tiranë

Piaggio Beverly 350 Abs Asr

3 900 EUR

Sot 21:45 Skuter , Tiranë

Yamaha X-Max 300

5 500 EUR

Sot 21:42 Skuter , Tiranë

Honda Sh 300 Abs

2 250 EUR

Sot 21:42 Skuter , Tiranë

Honda Sh 300 Abs

2 950 EUR

Sot 21:41 Skuter , Tiranë

Honda X ADV

30 EUR

Sot 21:41 Skuter , Tiranë

Honda X ADV

140 EUR Çmimi me zbritje

Sot 21:41 Skuter , Tiranë

X Max Baule

280 EUR

Sot 21:13 Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX Scooter 2018

5 500 EUR

Sot 20:48 Skuter , Tiranë

KYMCO AGILITY 125CC

1 000 EUR

Sot 20:04 Skuter , Tiranë

Honda Integra

4 800 EUR

Sot 20:04 Skuter , Tiranë

Piaggio Beverly 350 ST

3 700 EUR

Sot 18:58 Skuter , Tiranë

Kymco People 125 cc. 1500€

1 500 EUR

Sot 18:58 Skuter , Tiranë

Yamaha n-max 2021

3 600 EUR

Sot 18:45 Skuter , Tiranë

Tmax 530

9 500 EUR

Sot 18:32 Dyqani Skuter , Tiranë

Zontes M125 / 2022

3 800 EUR

Sot 18:32 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda Forza 300cc/ABS

3 700 EUR

Sot 18:32 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym JET X 125 cc 2022

3 150 EUR

Sot 18:32 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda Integra 700cc

5 400 EUR

Sot 18:25 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda sh 125cc

2 700 EUR

Sot 18:11 Dyqani Skuter , Tiranë

N-MAX 125 cc ABS

2 800 EUR

Sot 18:11 Dyqani Skuter , Tiranë

Zontes m310 /2022

4 900 EUR

Sot 18:11 Dyqani Skuter , Tiranë

Xmax 250cc /2011

2 900 EUR

Sot 18:11 Skuter , Tiranë

Okazjon berveli 500

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:58 Skuter , Tiranë

Piaggio x9 180cc

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 17:52 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 150cc 2007

1 500 EUR

Sot 17:19 Skuter , Tiranë

Motorr elektrik

600 EUR

Sot 16:19 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 150cc

800 EUR

Sot 16:06 Skuter , Tiranë

Yamaha x max 250i 2011

2 850 EUR

Sot 14:31 Skuter , Tiranë

VESPA 50 cc viti 2000

820 EUR

Sot 13:11 Dyqani Skuter , Tiranë

Skuter elektrik

260 EUR

Sot 13:06 Skuter , Shkodër

Tmax

6 800 EUR

Sot 13:02 Skuter , Durrës

Honda X-ADV 750 2021

16 300 EUR

Sot 13:01 Skuter , Durrës

Honda SH 300i ABS

5 300 EUR


Skuterët janë ekonomik dhe lehtë për tu mësuar për të vozitur. Ju mund ta gjeni lehtë skuterin që ju përhstatet vetëm në Merrjep.al. Në Merrjep.al ju mund të gjeni mijëra njoftime për skuterë të përdorur dhe të ri në shitje.


Gjej skuter në shitje në Merrjep.al


Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit, dhe gjeni skuterin që ju përshtatet në shitje. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si: Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Njoftimet përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me skuter të ri.


Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al


Në MerrJep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë skuter në qytetet si: Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Disa nga markat më të shitura të skuterëve janë si: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera etj.Ju mund ta shishni skuterin tuaj të përdorur në MerrJep. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madh - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione