Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Skuter të përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 64
Aeon , 27
Aixam , 2
Aprilia , 396
Baotian , 10
Yamaha , 1
Barossa , 2
Bashan , 6
Beeline , 5
Benelli , 28
Beta , 11
Bimota , 1
Blata , 1
BMW , 29
Boom , 2
Burelli , 4
Cagiva , 3
Can Am , 1
CFMOTO , 7
CPI , 1
Daelim , 15
Derbi , 2
Ducati , 2
e-max , 6
Generic , 2
Gilera , 171
Honda , 757
Horex , 1
Hyosung , 5
Italjet , 22
Jawa , 6
Jinling , 10
Kawasaki , 29
Keeway , 4
KTM , 14
Kymco , 450
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 61
Linhai , 1
Luxxon , 3
Malaguti , 316
MBK , 32
Megelli , 1
Motobi , 2
Mz , 1
Online , 5
Pegasus , 6
Peugeot , 95
PGO , 3
Piaggio , 1144
Rivero , 1
Sachs , 3
Shineray , 3
Skyteam , 4
SMC , 1
Suzuki , 604
SYM , 75
TGB , 3
TM , 8
Triumph , 1
Vespa , 165
VICTORY , 2
Wottan , 1
Yamaha , 1245
Zero , 2
Zhongyu , 2

Skuter të përdorur dhe të ri në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat e njohura si: Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni mijëra njoftime dhe gjej skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit, dhe shikoni vetëm ato noftime që ju interesojnë më shumë.Dje 21:10 Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX Scooter 2018

5 500 EUR

Dje 20:06 Skuter , Fier

Tmax

3 000 EUR

Dje 20:06 Skuter , Shkodër

Tmax

6 800 EUR

Dje 19:33 Skuter , Tiranë

Honda x adv

11 000 EUR

Dje 19:11 Skuter , Tiranë

Honda x adv 2021 ndrohet

16 300 EUR

Dje 18:56 Skuter , Tiranë

X Max 250cc / 2014

4 500 EUR

Dje 18:05 Skuter , Shkodër

X max 250 cc vit 2010

3 000 EUR

Dje 17:46 Skuter , Tiranë

Tmax 530 U Shittt flm MerrJep

9 500 EUR

Dje 17:11 Skuter , Tiranë

Honda PCX 125

1 950 EUR

Dje 17:07 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 150cc 2007

1 500 EUR

Dje 17:07 Skuter , Tiranë

Yamaha xmax 250cc 2008

2 000 EUR

Dje 17:07 Skuter , Tiranë

Yamaha x-max 2014 ABS

4 300 EUR

Dje 16:08 Skuter , Tiranë

Piaggio Beverly 350 ST

3 700 EUR

Dje 16:08 Skuter , Tiranë

Honda Integra

4 800 EUR

Dje 15:28 Skuter , Tiranë

Shitet Honda 150 cc viti 2006

1 500 EUR

Dje 15:27 Skuter , Tiranë

Shitet Malaguti

2 150 EUR

Dje 15:22 Skuter , Tiranë

Yamaha Majesty 250cc Vitin 2002

800 EUR

Dje 15:15 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 4000

4 100 EUR

Dje 15:15 Skuter , Tiranë

honda silver wing 125 ABS 2012

2 200 EUR

Viti: 2012
Dje 15:08 Dyqani Skuter , Tiranë

Skuter elektrik

260 EUR

Dje 15:05 Skuter , Tiranë

suzuki burgman

6 800 EUR

Dje 15:00 Skuter , Tiranë

Yamaha xmax ABS

3 200 EUR

Dje 14:36 Skuter , Tiranë

U SHIT FLM!!

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 14:25 Skuter , Durrës

Honda X-ADV 750 2021

16 300 EUR

Dje 14:25 Skuter , Durrës

Honda SH 300i ABS

5 300 EUR

Dje 14:18 Skuter , Shkodër

SHITET

2 300 EUR

Dje 13:18 Skuter , Tiranë

Honda sh

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:30 Skuter , Tiranë

Nderrohet me motorr

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Dje 12:05 Skuter , Tiranë

X-adv adventure edition

12 800 EUR

Dje 11:12 Skuter , Tiranë

Piagio Liberti

800 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:46 Skuter , Tiranë

Kymco People 125 cc. 1500€

1 500 EUR

Dje 09:45 Skuter , Durrës

Honda integra 750 2014 43000km

6 500 EUR


Skuterët janë ekonomik dhe lehtë për tu mësuar për të vozitur. Ju mund ta gjeni lehtë skuterin që ju përhstatet vetëm në Merrjep.al. Në Merrjep.al ju mund të gjeni mijëra njoftime për skuterë të përdorur dhe të ri në shitje.


Gjej skuter në shitje në Merrjep.al


Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit, dhe gjeni skuterin që ju përshtatet në shitje. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si: Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Njoftimet përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me skuter të ri.


Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al


Në MerrJep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë skuter në qytetet si: Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Disa nga markat më të shitura të skuterëve janë si: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera etj.Ju mund ta shishni skuterin tuaj të përdorur në MerrJep. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madh - MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione