Blej Skuter të përdorur dhe të ri në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Adly , 34
Aeon , 12
Aprilia , 318
Baotian , 6
Bashan , 4
Beeline , 3
Benelli , 24
Beta , 3
BMW , 13
Burelli , 1
Cagiva , 2
CFMOTO , 2
CPI , 1
Daelim , 5
Ducati , 2
e-max , 1
Gilera , 131
Honda , 482
Hyosung , 5
Italjet , 24
Jawa , 4
Jinling , 3
Kawasaki , 14
Kingway , 1
KTM , 7
Kymco , 318
Lambretta , 4
Laverda , 2
Lifan , 44
Linhai , 1
Luxxon , 2
Malaguti , 243
MBK , 21
Megelli , 1
Motobi , 2
Pegasus , 4
Peugeot , 78
PGO , 1
Piaggio , 757
Sachs , 1
Shineray , 3
Skyteam , 3
Suzuki , 425
SYM , 39
TM , 3
Triumph , 1
Vespa , 114
VICTORY , 1
Yamaha , 829
Zero , 1

Skuter të përdorur dhe të ri në shitje nga të gjitha llojet. Gjeni skuter të ndryshëm me 250cc, 50, 125, 150, 49 nga markat e njohura si: Kawasaki, Yamaha, Aprilia, Quadro, Suzuki dhe shumë të tjera në shitje. Shikoni mijëra njoftime dhe gjej skuterin që i përshtatet nevojave tua. Filtroni kërkimet në bazë të vitit dhe çmimit, dhe shikoni vetëm ato noftime që ju interesojnë më shumë.

Sot 22:45 ,

Skuter 72 cc

35 000 LEK

Viti: 2010
Sot 22:26 ,

Pasqyra origjinale per X-Max

40 EUR

Viti: 2020
Sot 21:42 ,

X-MAX 250 ABS 2015

3 800 EUR

Viti: 2015
Sot 21:40 ,

HONDA SH 125

1 500 EUR

Viti: 2006
Sot 21:40 ,

HONDA SH 150

1 500 EUR

Viti: 2008
Sot 21:33 ,

Kymko Xciting

1 EUR

Viti: 2006
Sot 21:04 ,

Yamaha

1 200 EUR

Viti: 2001
Sot 20:52 ,

Gilera Nexus 500cc Sportiv

Viti: 2003
Sot 19:36 ,

HONDA FORSAIT 250cc

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Sot 19:34 ,

Shitet Yamaha X MAX 125cc ABS

2 300 EUR

Viti: 2010
Sot 19:31 ,

Shitet Piaggio Beverly 300cc 2010

2 700 EUR

Viti: 2010
Sot 19:16 ,

Piaggo liberty 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2003
Sot 18:45 ,

Yamaha Majesty

700 LEK

Viti: 2000
Sot 18:45 ,

HONDA PANTHEON

650 EUR

Viti: 2002
Sot 18:04 ,

Piaggio liberty

1 500 EUR

Viti: 2008
Sot 17:42 ,

T Max

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Sot 17:33 ,

Aprilia sportcity 200

1 150 EUR

Viti: 2006
Sot 16:04 ,

X max 2011 2550€

2 550 EUR

Viti: 2011
Sot 15:44 ,

Suzuki Burgman 400

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Sot 15:43 ,

Motori shum pak klm

1 600 EUR

Viti: 2013
Sot 14:13 ,

Yamaha x max 250 2010

2 950 EUR

Viti: 2010
Sot 14:02 ,

Yamaha 250 magjestik

690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Sot 13:52 ,

GILERA 125 cc

600 LEK

Viti: 2000
Sot 13:17 ,

Scuter 50 okazion

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Sot 13:07 ,

Malaguti madison

1 600 EUR

Viti: 2002
Sot 12:29 ,

Kymco People GT 300

2 700 EUR

Viti: 2013
Sot 12:01 ,

OKAZION shitet motorr Aprilia

900 EUR

Viti: 2003
Sot 11:40 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 2014
Sot 11:06 ,

Kymco xciting 300i R

2 000 EUR

Viti: 2010
Sot 10:46 ,

Kymco 150cc

650 EUR

Viti: 2004
Sot 10:41 ,

Yamaha xmax

2 400 EUR

Viti: 2010
Sot 10:34 ,

Spidermax GT500

2 100 EUR

Viti: 2006

Skuterët janë ekonomik dhe lehtë për tu mësuar për të vozitur. Ju mund ta gjeni lehtë skuterin që ju përhstatet vetëm në Merrjep.al. Në Merrjep.al ju mund të gjeni mijëra njoftime për skuterë të përdorur dhe të ri në shitje.

Gjej skuter në shitje në Merrjep.al

Filtroni njoftimet në bazë të çmimit dhe vitit të prodhimit, dhe gjeni skuterin që ju përshtatet në shitje. Shikoni njoftimet për skuter në shitje nga markat e ndryshme si: Aprilia, Piaggio, BMW, Honda, Kymco, Suzuki, Yamaha dhe shumë marka të tjera. Njoftimet përfshijnë skuter me sym 250cc apo kubik, 49, 50, 150, 125 dhe lloje tjera. Shikoni njoftimet dhe bëhu me skuter të ri.

Markat më të shitura të skuterëve në Merrjep.al

Në MerrJep.al ka shumë vizitorë që kërkojnë skuter në qytetet si: Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Disa nga markat më të shitura të skuterëve janë si: Aprilia, Piaggio, Suzuki, Mataguti, Kymco, Honda, Gilera etj.

Ju mund ta shishni skuterin tuaj të përdorur në MerrJep. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madh - MerrJep.al.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione