Tiranë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Adly , 11
Aeon , 5
Aprilia , 140
Baotian , 1
Beeline , 2
Benelli , 10
BMW , 8
Burelli , 1
Cagiva , 1
Daelim , 3
Gilera , 68
Honda , 281
Hyosung , 1
Italjet , 19
Jawa , 3
Jinling , 2
Kawasaki , 2
Kingway , 1
KTM , 2
Kymco , 148
Lambretta , 3
Laverda , 1
Lifan , 12
Luxxon , 1
Malaguti , 124
MBK , 7
Megelli , 1
Motobi , 1
Pegasus , 2
Peugeot , 25
PGO , 1
Piaggio , 447
Sachs , 1
Shineray , 1
Skyteam , 1
Suzuki , 181
SYM , 18
TM , 2
Triumph , 1
Vespa , 56
Yamaha , 459
Zero , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:36 ,

HONDA FORSAIT 250cc

850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Sot 19:34 ,

Shitet Yamaha X MAX 125cc ABS

2 300 EUR

Viti: 2010
Sot 19:31 ,

Shitet Piaggio Beverly 300cc 2010

2 700 EUR

Viti: 2010
Sot 19:16 ,

Piaggo liberty 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2003
Sot 18:04 ,

Piaggio liberty

1 500 EUR

Viti: 2008
Sot 17:42 ,

T Max

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Sot 16:04 ,

X max 2011 2550€

2 550 EUR

Viti: 2011
Sot 15:43 ,

Motori shum pak klm

1 600 EUR

Viti: 2013
Sot 14:33 ,

X-MAX 250 ABS 2015

3 800 EUR

Viti: 2015
Sot 14:32 ,

HONDA SH 125

1 500 EUR

Viti: 2006
Sot 14:32 ,

HONDA SH 150

1 500 EUR

Viti: 2008
Sot 14:13 ,

Yamaha x max 250 2010

2 950 EUR

Viti: 2010
Sot 13:52 ,

GILERA 125 cc

600 LEK

Viti: 2000
Sot 12:01 ,

OKAZION shitet motorr Aprilia

900 EUR

Viti: 2003
Sot 11:06 ,

Kymco xciting 300i R

2 000 EUR

Viti: 2010
Sot 10:46 ,

Kymco 150cc

650 EUR

Viti: 2004
Sot 10:41 ,

Yamaha xmax

2 400 EUR

Viti: 2010
Sot 10:28 ,

Piaggo

990 EUR

Viti: 2012
Sot 08:24 ,

Piaggio Beverly 350cc

3 500 EUR

Viti: 2013
Sot 08:22 ,

Aprilia 200cc

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Sot 06:19 ,

Shitet

1 450 EUR

Viti: 2012
Dje 20:13 ,

Pasqyra origjinale per X-Max

40 EUR

Viti: 2020
Dje 18:56 ,

Yamaha Xmax

1 600 EUR

Viti: 2007
Dje 17:21 ,

SHITET HONDA PCX 125 / 2019

3 800 EUR

Viti: 2019
Dje 16:39 ,

Skuter 125

850 EUR

Viti: 2000
Dje 15:29 ,

Piaggio x8 2004 1300€

1 300 EUR

Viti: 2004
Dje 11:25 ,

SHITET YAMAHA T MAX 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Dje 11:23 ,

T max 500

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione