Piaggio | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Piaggio , 423
Aprilia , 5
Vespa , 5
Suzuki , 3
Yamaha , 2
Honda , 1
Italjet , 1
Lambretta , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Piaggio,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Piaggio Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:33 ,

Piaggio Beverly 300cc

3 200 EUR

Viti: 2013
Sot 12:51 ,

Piaggio liberty 124cc

70 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Sot 10:07 ,

Piaggio 125cc

1 500 EUR

Viti: 2008
Sot 09:06 ,

PIAGGIO ET 4 150 cc viti 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Dje 11:10 ,

PIAGGIO FLY 125cc 2008

1 399 EUR

Viti: 2008
21 Pri 18:19 ,

Piaggio beverly 300ie 2013

3 200 EUR

Viti: 2013
19 Pri 18:55 ,

Okazion!

250 EUR

Viti: 2010
10 Pri 23:59 ,

Motorr Piaggio Beverly

1 000 EUR

Viti: 2003
05 Pri 21:36 ,

Shitet piaggio vespa

700 LEK

Viti: 2000
05 Pri 15:22 ,

K.Parisit

95 000 LEK

Viti: 2004
04 Pri 23:06 ,

Shitet!

250 LEK

Viti: 2005
04 Pri 12:45 ,

Piaggio

1 600 EUR

Viti: 2010
31 Mar 09:28 ,

Piaggio beverly

1 650 EUR

Viti: 2006
30 Mar 10:37 ,

Piaggio liberty 125

700 EUR

Viti: 2006
29 Mar 18:18 ,

Shitet

750 EUR

Viti: 2006
28 Mar 18:16 ,

Piaggio X9 250cc

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
27 Mar 09:48 ,

Shitet piaggio liberty 125

400 LEK

Viti: 2009
24 Mar 13:05 ,

Piaggio

950 EUR

Viti: 2002
20 Mar 00:37 ,

Piaggio Beverly 400ie 2007

2 000 EUR

Viti: 2007
14 Mar 11:33 ,

Piaggio X EVO 250

1 600 EUR

Viti: 2012
12 Mar 08:28 ,

Shitet

2 850 EUR

Viti: 2017
11 Mar 11:42 ,

Shes piaggio liberty

500 000 LEK

Viti: 2006
08 Mar 12:40 ,

PIAGGIO LIBERTY

750 EUR

Viti: 2006
07 Mar 16:27 ,

Piaggio liberty

1 500 EUR

Viti: 2008
07 Mar 08:00 ,

Piaggio

1 600 EUR

Viti: 2010
25 Shk 21:40 ,

Piaggio Beverly 200

1 400 EUR

Viti: 2003
08 Shk 14:55 ,

Piaggio x9 255 cc

1 300 EUR

Viti: 2006
07 Shk 19:17 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2017
06 Shk 19:35 ,

Shitet piaggio liberty

650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Piaggio | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • piaggio në kategorinë All Category
  • piaggio në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Piaggio në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Piaggio në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Piaggio në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Piaggio në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • piaggio në kategorinë Skuter
  • piaggio në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Piaggio në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Piaggio në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione