Pogradec | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Adly , 1
Aprilia , 7
Bashan , 3
Benelli , 3
Cagiva , 1
Ducati , 2
Gilera , 6
Honda , 3
KTM , 2
Kymco , 13
Peugeot , 4
Piaggio , 7
Skyteam , 1
Suzuki , 4
Vespa , 4
Yamaha , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 15:56 ,

VESPA 70cc et2

400 EUR

Viti: 2010
30 Mar 15:48 ,

SHITET VESPA 50cc et4

400 EUR

Viti: 2007
22 Mar 10:05 ,

Gilera Nexus 500

2 150 EUR

Viti: 2005
05 Mar 10:32 ,

piagjio vespa boxer 2 1978

200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
18 Shk 18:10 ,

motor

2 500 LEK

Viti: 2019
06 Shk 19:35 ,

Shitet piaggio liberty

650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
14 Dhj 17:46 ,

Shitet motorr

150 EUR

Viti: 1990
07 Dhj 13:23 ,

Shitet

200 LEK

Viti: 1987
20 Nën 15:48 ,

Shitet motorr

240 EUR

Viti: 1995
06 Nën 20:46 ,

okazjon

500 LEK

Viti: 2005
10 Sht 11:18 ,

Shitet

300 EUR

Viti: 2006
04 Gush 10:44 ,

Yamaha

1 100 EUR

Viti: 2002
22 Korr 09:23 ,

Motor me 3 goma 2013

2 500 EUR

Viti: 2013
17 Korr 10:13 ,

Shitet shpejt

220 LEK

Viti: 2000
11 Korr 21:26 ,

Shitet motorr 50cc pa letra

260 LEK

Viti: 2000
14 Qer 20:07 ,

Peugeot

200 EUR

Viti: 2008
20 Maj 22:09 ,

Motorr 100cc Peugeot

300 LEK

Viti: 2004
22 Pri 20:08 ,

Shes skuter 125 ccc

250 EUR

Viti: 2014
23 Shk 22:10 ,

Okazion

1 200 EUR

Viti: 2005
18 Shk 21:38 ,

Shes SKUTER 125CC

220 EUR

Viti: 2015
06 Shk 19:44 ,

Motor

350 EUR

Viti: 2005
04 Shk 13:54 ,

Motor

450 EUR

Viti: 2010
21 Dhj 16:37 ,

Peugeot

250 LEK

Viti: 2015
30 Tet 16:58 ,

shitet 250 euro

250 EUR

Viti: 2002
21 Tet 21:41 ,

Shitet

400 EUR

Viti: 2006
11 Gush 16:31 ,

shitet burgman

1 000 EUR

Viti: 1999
11 Gush 16:31 ,

shitet suzuki burgman

1 400 EUR

Viti: 2004
31 Korr 21:40 ,

Adidas bike

160 EUR

Viti: 2018
02 Maj 17:01 ,

Shitet

200 LEK

Viti: 2008
26 Pri 20:01 ,

Suzuki burgman 400

1 400 EUR

Viti: 2004
04 Pri 15:51 ,

Shitet

200 EUR

Viti: 2001
24 Shk 17:24 ,

Yamaha

250 EUR

Viti: 2003
30 Jan 19:00 ,

shes Skuter

250 EUR

Viti: 2002
04 Jan 00:42 ,

Grand dink 250

600 LEK

Viti: 2006
24 Dhj 23:23 ,

Kymco

600 LEK

Viti: 2006
08 Tet 12:33 ,

skuter 78cc

350 EUR

Viti: 2007
29 Sht 12:06 ,

shitet

350 EUR

Viti: 2005
23 Sht 14:56 ,

shitet

350 EUR

Viti: 2005
13 Sht 20:08 ,

Toni

200 EUR

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione