Lezhë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Aprilia , 4
Beta , 1
e-max , 1
Gilera , 1
Honda , 6
Jinling , 1
Kymco , 10
Malaguti , 11
MBK , 3
Peugeot , 1
Piaggio , 7
Suzuki , 7
Yamaha , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 15:59 ,

Malaguti madison

1 600 EUR

Viti: 2002
24 Mar 23:50 ,

Matorri eshte ne gjendje shum te mir

300 LEK

Viti: 2004
16 Mar 17:22 ,

Yamaha 79

500 LEK

Viti: 1990
12 Jan 13:50 ,

Shitet motorr Yamaha XP500

Viti: 2012
24 Nën 09:31 ,

Motor

1 700 EUR

Viti: 2013
19 Nën 19:37 ,

1700€

1 700 EUR

Viti: 2013
15 Sht 12:12 ,

Agility 150 cc

950 EUR

Viti: 2009
02 Sht 16:52 ,

Yamaha Tmax 500

2 200 EUR

Viti: 2007
26 Gush 13:18 ,

Yamaha Majesty 250

600 EUR

Viti: 2007
12 Gush 20:44 ,

Per pjes

1 LEK

Viti: 2001
22 Korr 21:29 ,

Shitet ose ndrohet me tmax

1 000 EUR

Viti: 2002
19 Korr 21:08 ,

Malaguti madison

1 100 EUR

Viti: 2002
17 Korr 12:01 ,

Tmax 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
16 Korr 20:07 ,

Piaggio beverly 125cc

750 EUR

Viti: 2006
09 Korr 11:17 ,

SKUTER

1 700 EUR

Viti: 2003
29 Mar 10:12 ,

Shes motorr kymco

3 200 EUR

Viti: 2014
23 Shk 12:09 ,

Okazin

1 350 EUR

Viti: 2006
06 Jan 12:14 ,

Malagutti madison S200

1 500 EUR

Viti: 2006
22 Dhj 08:29 ,

Shitet motorri 120 euro

120 EUR

Viti: 2000
30 Nën 12:17 ,

Shitet motorr T MaX

2 000 EUR

Viti: 2002
09 Nën 19:19 ,

Tmax i 2006

1 500 EUR

Viti: 2006
09 Nën 19:11 ,

yamaha T max

2 000 EUR

Viti: 2007
19 Tet 11:06 ,

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2006
01 Tet 12:11 ,

Motorr

1 700 EUR

Viti: 2005
07 Gush 18:57 ,

Shes motorr kymco

3 200 EUR

Viti: 2014
08 Korr 16:49 ,

MOTOR PER INVALID ME KARROCE.

1 600 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
04 Qer 20:14 ,

Honda Astra okazion

400 LEK

Viti: 2002
28 Dhj 14:19 ,

Gilera runer vx 125 4t

1 300 EUR

Viti: 2006
03 Dhj 17:26 ,

suzuki burgman 400

1 500 EUR

Viti: 2004
02 Dhj 22:02 ,

Suzuki burgman 400

1 500 EUR

Viti: 2004
04 Nën 14:34 ,

Kymco 125

Viti: 2008
04 Tet 21:06 ,

Skuter

Viti: 2004
03 Tet 13:27 ,

burgman

2 900 EUR

Viti: 2007
30 Gush 12:13 ,

Honda sh

500 EUR

Viti: 2006
16 Gush 22:40 ,

Kymco 125cc

3 500 EUR

Viti: 2014
13 Korr 16:28 ,

PIAGGIO 2012

500 EUR

Viti: 2012
09 Qer 12:20 ,

Motor

Viti: 2004
31 Maj 18:41 ,

Shitet okazion

450 EUR

Viti: 2004
28 Maj 16:30 ,

Okazion

500 EUR

Viti: 2004
25 Maj 16:20 ,

Okazion

500 EUR

Viti: 2004
20 Maj 20:40 ,

shitet okazion

700 EUR

Viti: 2002
19 Maj 22:37 ,

Aprilia 50 cc

300 EUR

Viti: 2004
19 Maj 08:25 ,

Motorr

Viti: 2004
10 Maj 10:05 ,

Shitet motorri

600 LEK

Viti: 2002
28 Shk 23:55 ,

Honda Integra S

2 900 EUR

Viti: 2015
10 Shk 15:47 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2009
18 Dhj 20:48 ,

Motor

200 EUR

Viti: 2001

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione