Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Kymco | Dink

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Dink | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:05 ,

Okazion

480 EUR

Viti: 2007
Sot 00:04 ,

Shitet lire

480 EUR

Viti: 2007
12 Pri 17:24 ,

Okazion shitet motorri

1 300 EUR

Viti: 2004
25 Mar 01:12 ,

Urgjent me duhen lek

935 000 LEK

Viti: 2007
15 Mar 18:38 ,

Skuter

1 300 EUR

Viti: 2009
05 Mar 10:21 ,

Okazion

950 000 LEK

Viti: 2007
26 Shk 09:30 ,

Urgjent

970 000 LEK

Viti: 2007
24 Shk 00:13 ,

Urgjent

970 000 LEK

Viti: 2007
04 Shk 08:41 ,

Urgjent Shitet

830 EUR

Viti: 2007
27 Jan 08:44 ,

Okazion

1 000 000 LEK

Viti: 2007
26 Jan 00:54 ,

Kymko dink 150cc classic

400 LEK

Viti: 2006
21 Jan 22:26 ,

Okazion

1 000 000 LEK

Viti: 2007
15 Jan 11:08 ,

Urgjent Shitet

1 000 000 LEK

Viti: 2007
15 Jan 10:21 ,

Okazion

880 EUR

Viti: 2007
15 Jan 10:13 ,

Urgjent ne shitje

850 EUR

Viti: 2007
15 Jan 09:59 ,

Urgjent

1 000 000 LEK

Viti: 2007
18 Dhj 09:33 ,

Okazion

850 EUR

Viti: 2007
27 Nën 15:47 ,

Okazion deri te dielen

860 EUR

Viti: 2007
20 Nën 18:21 ,

Okazion

870 EUR

Viti: 2007
18 Nën 15:05 ,

Shitet motorr urgjent

880 EUR

Viti: 2007
14 Nën 13:35 ,

okasion deri te dielen

900 EUR

Viti: 2007
14 Nën 13:35 ,

Okazion deri te dielen

900 EUR

Viti: 2007
09 Nën 08:49 ,

Okazion

950 EUR

Viti: 2007
04 Nën 15:21 ,

Motorr scuter ne shitje

980 EUR

Viti: 2007
03 Nën 12:41 ,

Okazion

960 EUR

Viti: 2007
03 Nën 10:36 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2007
29 Tet 14:32 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2007
26 Tet 17:01 ,

Okazion.

1 000 EUR

Viti: 2007
23 Tet 16:53 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2007
12 Tet 14:48 ,

Okazion

980 EUR

Viti: 2007
12 Tet 13:23 ,

Okazion.

980 EUR

Viti: 2007
21 Sht 09:47 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2007
21 Sht 08:51 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2007
09 Sht 19:23 ,

Okazion Shitet Motorr

1 050 EUR

Viti: 2008
07 Sht 15:50 ,

shitet Motorr Scuter

1 100 EUR

Viti: 2007
07 Sht 11:42 ,

shitet Motorr Scuter

1 100 EUR

Viti: 2007
03 Sht 15:33 ,

Motorr Scuter

1 120 EUR

Viti: 2007
27 Gush 21:20 ,

Kerkoj letra kymco dink 250 cc

100 LEK

Viti: 2004

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco Dink | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione