Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Aprilia

Atlantic , 78
Dorsoduro , 1
Leonardo , 57
MX , 18
Pegaso , 3
RS , 6
Scarabeo , 69
Sportcity , 20
SR , 33

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:14 ,

Aprila sr 125 cc

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
18 Pri 17:43 ,

OKAZION shitet motorr Aprilia

800 EUR

Viti: 2003
18 Pri 12:49 ,

Aprilia sportcity 200

1 150 EUR

Viti: 2006
17 Pri 19:50 ,

Sportcity neo 125

1 500 EUR

Viti: 2008
16 Pri 06:55 ,

Aprilia 2007 500cc

1 260 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
13 Pri 01:19 ,

Aprilia scarabeo 500

2 600 EUR

Viti: 2010
12 Pri 21:03 ,

APRILIA ATLANTIC 400 CC

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
12 Pri 14:52 ,

Aprilia Atlantic

1 000 EUR

Viti: 2005
02 Pri 17:32 ,

Motor

999 EUR

Viti: 2010
29 Mar 18:46 ,

Aprilia 50cc

300 LEK

Viti: 2005
28 Mar 23:32 ,

Aprillia

130 LEK

Viti: 2000
28 Mar 23:31 ,

Arilia atlantic

1 000 EUR

Viti: 2005
24 Mar 23:50 ,

Matorri eshte ne gjendje shum te mir

300 LEK

Viti: 2004
24 Mar 19:06 ,

Shitet!

320 LEK

Viti: 2012
21 Mar 22:32 ,

Okazion Aprilia 250cc !!!

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
15 Mar 04:36 ,

Aprilia atlantic 200cc

1 000 EUR

Viti: 2005
27 Shk 15:18 ,

Shes Aprilia Leonardo 150cc

20 000 LEK

Viti: 2001
20 Shk 08:39 ,

Tnt Grido

500 LEK

Viti: 2013
02 Shk 23:08 ,

motor scuterr

1 800 EUR

Viti: 2000
24 Jan 23:04 ,

Skuter

1 000 EUR

Viti: 2010
09 Jan 09:10 ,

Aprilia atlantic 250 cubic

1 100 EUR

Viti: 2004
13 Dhj 21:04 ,

Motor 150cc

350 EUR

Viti: 2006
10 Dhj 10:14 ,

Aprlia

600 EUR

Viti: 2010
05 Dhj 14:08 ,

Aprila 125cc

300 EUR

Viti: 2003
18 Nën 19:29 ,

Aprilia 150cc

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
17 Nën 08:26 ,

Aprilia

800 LEK

Viti: 2002
11 Nën 12:25 ,

Aprilia

400 LEK

Viti: 2010
24 Tet 15:37 ,

motor

100 LEK

Viti: 2009
14 Tet 15:29 ,

Motorr

1 299 EUR

Viti: 2004
10 Tet 09:14 ,

Aprilia

500 EUR

Viti: 2008
06 Tet 07:28 ,

yamaha

450 EUR

Viti: 2001
30 Sht 21:50 ,

APRILIA

1 200 EUR

Viti: 2003
28 Sht 10:55 ,

Scooter Aprillia Leonardo 151cc

350 EUR

Viti: 2000
22 Sht 12:54 ,

Aprilia atlantic 250cc

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
21 Sht 11:43 ,

Shitet motorri 1500 lek

1 500 LEK

Viti: 2003
21 Sht 11:31 ,

Shitet motorri 1500 lek

1 500 LEK

Viti: 2003

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione