Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Piaggio

Beverly , 160
Ciao , 17
Classic , 32
Fly , 7
Hexagon , 20
Liberty , 231
MP3 , 30
Skipper , 10
Vespa , 44
X8 , 8
X9 , 126
Zip , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:31 ,

Shitet Piaggio Beverly 300cc 2010

2 700 EUR

Viti: 2010
Dje 19:16 ,

Piaggo liberty 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2003
Dje 18:04 ,

Piaggio liberty

1 500 EUR

Viti: 2008
Dje 10:28 ,

Piaggo

990 EUR

Viti: 2012
Dje 08:24 ,

Piaggio Beverly 350cc

3 500 EUR

Viti: 2013
03 Mar 20:14 ,

Motor piaggo 50cc

250 LEK

Viti: 1999
03 Mar 15:29 ,

Piaggio x8 2004 1300€

1 300 EUR

Viti: 2004
02 Mar 11:33 ,

Shitet SUNL

650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
27 Shk 07:58 ,

BEVERLY 500

1 800 EUR

Viti: 2004
26 Shk 09:08 ,

Piaggio x9 evo 500kubik

1 200 EUR

Viti: 2004
25 Shk 21:40 ,

Piaggio Beverly 200

1 400 EUR

Viti: 2003
25 Shk 19:32 ,

Okazion!!!Vespa PK50XL,Viti1989.

750 EUR

Viti: 1989
25 Shk 15:19 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2017
25 Shk 08:15 ,

Piagio X9 250cc

1 200 EUR

Viti: 2008
20 Shk 12:18 ,

Shitet motorri

1 500 EUR

Viti: 2007
19 Shk 16:26 ,

PIAGGIO LIBERTY 125cc

1 100 EUR

Viti: 2006
16 Shk 07:56 ,

Shitet Motorr piaggio Beverly

1 000 EUR

Viti: 2003
09 Shk 10:26 ,

Beverly

Viti: 2006
08 Shk 14:55 ,

Piaggio x9 255 cc

1 300 EUR

Viti: 2006
07 Shk 19:17 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2017
06 Shk 19:35 ,

Shitet piaggio liberty

650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
04 Shk 21:42 ,

Motorr

1 200 EUR

Viti: 2001
30 Jan 19:25 ,

Cilesi e mir

300 LEK

Viti: 2010
21 Jan 09:16 ,

vespa 150cc

1 100 EUR

Viti: 2004
20 Jan 10:10 ,

Okazion

600 LEK

Viti: 2007
19 Jan 18:44 ,

Shitet Motor Piaggio

350 EUR

Viti: 2002
18 Jan 06:35 ,

Motora electric

1 000 EUR

Viti: 2019
13 Jan 13:44 ,

VESPAA

550 LEK

Viti: 1988
12 Jan 22:55 ,

motori mund te ndrohet

1 800 EUR

Viti: 2004
12 Jan 14:28 ,

Vespa gts 125 & 300

80 EUR

Viti: 2010
10 Jan 14:09 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 2005
05 Jan 05:11 ,

Shitet

300 EUR

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione