Krujë | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter | Piaggio | Vespa | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 21:48 Të tjera , Shkodër

Vespa Primavera

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Nën 13:56 Skuter , Vlorë

Shitet SUNL

800 LEK

Viti: 2004
12 Nën 01:32 Skuter , Tiranë

Shitet Vespa PK 50,viti 1988.

550 EUR

Viti: 1988
08 Nën 19:49 Skuter , Tiranë

Vespa 49cc

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
02 Nën 21:51 Skuter , Durrës

Piaggio vespa 2013

3 400 EUR

Viti: 2013
20 Tet 14:26 Të tjera , Durrës

SHITEN VESPA DHE PJESE PER VESPA

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
Në fillim