Nexus , 17
Runner , 23
14 Nën 09:46 Skuter , Tiranë

Shitet per ardues emigrim

600 EUR

Viti: 2006
19 Tet 12:36 Skuter , Tiranë

Honda

1 600 EUR

Viti: 2004
26 Pri 16:21 Skuter , Tiranë

Gilera Nexus 500 centenario

2 800 EUR

Viti: 2008
26 Jan 16:34 Skuter , Tiranë

Gilera runner 125cc

850 EUR

Viti: 2001
30 Nën 14:38 Skuter , Tiranë

Dhe pjes te tjera shtes

350 LEK

Viti: 2005
22 Gush 09:48 Skuter , Tiranë

Shitet 72 kubiksh 4 kohesh

350 LEK

Viti: 2007
23 Korr 09:30 Skuter , Tiranë

Gilera

500 EUR

Viti: 2008
10 Korr 21:37 Skuter , Tiranë

Gilera Nexus

1 300 EUR

Viti: 2004
22 Qer 17:25 Skuter , Tiranë

Shitet super okazion

1 500 EUR

Viti: 1999
16 Qer 14:24 Skuter , Tiranë

Gilera Nexus

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
11 Qer 20:10 Skuter , Tiranë

motorr

270 EUR

Viti: 2006
28 Jan 12:50 Skuter , Tiranë

SHITET GILERA NEXUS

1 280 EUR

Viti: 2004
15 Gush 14:19 Skuter , Tiranë

Shitet Gilera

610 EUR

Viti: 2000
24 Qer 09:30 Skuter , Tiranë

Skuter Gilera Runer 200 4 kohesh

120 000 LEK

Viti: 2005
26 Pri 18:35 Skuter , Tiranë

Gilera Runner

1 000 EUR

Viti: 2003
14 Shk 14:34 Skuter , Tiranë

SHITET GILERA RUNNER

850 000 LEK

Viti: 2002
04 Dhj 00:08 Skuter , Tiranë

Gilera Runner

10 000 LEK

Viti: 2003
16 Gush 16:00 Skuter , Tiranë

GILERA NEXUS 2004

1 700 EUR

Viti: 2004
10 Jan 16:00 Skuter , Tiranë

Motorr ne shitje

1 400 EUR

Viti: 2012
10 Jan 15:32 Skuter , Tiranë

Motorr ne shitje

1 400 EUR

Viti: 2012
08 Jan 11:25 Skuter , Tiranë

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2012
08 Jan 01:14 Skuter , Tiranë

Gjedje perfekte

1 400 EUR

Viti: 2012
25 Dhj 11:38 Skuter , Tiranë

Gilera GSM 50

500 EUR

Viti: 2013
Në fillim