14 Nën 09:46 Skuter , Tiranë

Shitet per ardues emigrim

600 EUR

Viti: 2006
26 Jan 16:34 Skuter , Tiranë

Gilera runner 125cc

850 EUR

Viti: 2001
30 Nën 14:38 Skuter , Tiranë

Dhe pjes te tjera shtes

350 LEK

Viti: 2005
22 Gush 09:48 Skuter , Tiranë

Shitet 72 kubiksh 4 kohesh

350 LEK

Viti: 2007
23 Korr 09:30 Skuter , Tiranë

Gilera

500 EUR

Viti: 2008
22 Qer 17:25 Skuter , Tiranë

Shitet super okazion

1 500 EUR

Viti: 1999
15 Gush 14:19 Skuter , Tiranë

Shitet Gilera

610 EUR

Viti: 2000
24 Qer 09:30 Skuter , Tiranë

Skuter Gilera Runer 200 4 kohesh

120 000 LEK

Viti: 2005
26 Pri 18:35 Skuter , Tiranë

Gilera Runner

1 000 EUR

Viti: 2003
14 Shk 14:34 Skuter , Tiranë

SHITET GILERA RUNNER

850 000 LEK

Viti: 2002
04 Dhj 00:08 Skuter , Tiranë

Gilera Runner

10 000 LEK

Viti: 2003
25 Dhj 11:38 Skuter , Tiranë

Gilera GSM 50

500 EUR

Viti: 2013
Në fillim