Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 54
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 19
BMX , 3
Aprilia , 49
Baotian , 1
Barossa , 1
Bashan , 4
Benelli , 6
Beta , 2
BMW , 54
Buell , 1
Burelli , 1
CFMOTO , 6
CPI , 1
Daelim , 2
Ducati , 17
e-max , 1
Gilera , 5
Honda , 188
Husqvarna , 2
Hyosung , 2
Italjet , 7
Jinling , 6
Kawasaki , 78
Keeway , 1
Kingway , 2
KTM , 37
Kymco , 24
Lifan , 204
Luxxon , 3
Malaguti , 4
MBK , 4
Motobi , 1
MV Agusta , 1
Mz , 2
Online , 3
Peugeot , 5
Piaggio , 84
Polaris , 2
Rivero , 1
Shineray , 25
Skyteam , 1
Suzuki , 34
SYM , 9
TGB , 1
TM , 1
Triumph , 3
Vespa , 20
Yamaha , 216
Zero , 1

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.

Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.


Dje 22:13 ,

X-MAX 400

4 700 EUR

Viti: 2016
Dje 19:58 ,

Yamaha xmax 300

5 000 EUR

Viti: 2018
Dje 17:10 ,

City Coco

800 EUR

Viti: 2020
Dje 15:14 ,

Kawasaki J 300 ABS

3 900 EUR

Viti: 2014
Dje 15:13 ,

Yamaha Tricity 125

2 700 EUR

Viti: 2015
Dje 15:13 ,

MIVV SUONO

350 EUR

Viti: 2019
Dje 15:12 ,

Xham honda forza

80 EUR

Viti: 2014
Dje 13:22 ,

Motor

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Dje 13:18 ,

Dorez freksjoni

40 EUR

Viti: 2020
Dje 09:13 ,

Motorciklete me o km.

Viti: 2020
Dje 08:06 ,

keewey

2 200 EUR

Viti: 2016
Dje 08:05 ,

yamaha xj6

4 900 EUR

Viti: 2015
Dje 00:17 ,

Dayang 125i

1 200 EUR

Viti: 2019
26 Tet 20:50 ,

Shitet yamaha crypton 135

1 300 EUR

Viti: 2015
26 Tet 20:42 ,

dayang 100 750 mije lek

750 LEK

Viti: 2015
26 Tet 16:25 ,

Nine t 1200

12 500 EUR

Viti: 2019
26 Tet 16:18 ,

Shitet motorri

800 LEK

Viti: 2018

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.

Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.

Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.

Shisni Motor në Merrjep.al

Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.

Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.
Në fillim