Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 82
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 33
BMX , 4
Aprilia , 131
Baotian , 8
Barossa , 3
Bashan , 11
Beeline , 4
TREK , 1
Benelli , 20
Beta , 7
BMW , 121
Burelli , 2
CFMOTO , 10
CPI , 3
Daelim , 11
Ducati , 51
e-max , 2
Gilera , 32
Honda , 585
Husqvarna , 11
Hyosung , 6
Italjet , 14
Jawa , 3
Jinling , 17
Kawasaki , 238
Kingway , 6
KTM , 65
Kymco , 138
Lambretta , 1
Laverda , 1
Lifan , 423
Linhai , 4
Luxxon , 5
Malaguti , 29
MBK , 10
Motobi , 2
MV Agusta , 6
Mz , 2
Online , 8
Pegasus , 4
Peugeot , 22
Piaggio , 210
Polaris , 4
Quadro , 1
Rivero , 1
Shineray , 42
Skyteam , 2
SMC , 1
Suzuki , 142
SYM , 54
TGB , 7
TM , 6
Triumph , 26
Vespa , 33
VICTORY , 3
Yamaha , 632
Zero , 3

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.

Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.


Sot 10:49 ,

Motorciklete HONDA C 110 me 0 km.

160 000 LEK

Viti: 2018
Sot 10:48 ,

Motorciklete Yinxiang me 0 km.

90 000 LEK

Viti: 2020
Sot 10:46 ,

X max 2011 2550€

2 550 EUR

Viti: 2011
Sot 10:14 ,

Kymco People GT 300

2 700 EUR

Viti: 2013
Sot 09:26 ,

Motorciklete 125cc Sport.

105 000 LEK

Viti: 2020
Sot 09:09 ,

Bmw R1200GS

13 300 EUR

Viti: 2013
Sot 08:48 ,

Motorciklete HONDA C 110 Injeksion.

180 000 LEK

Viti: 2018
Sot 08:25 ,

Honda NC750X

6 700 EUR

Viti: 2018
Sot 07:43 ,

Honda Forza 300 Abs

3 600 EUR

Viti: 2016
Sot 07:43 ,

Kawasaki J 300 ABS

3 900 EUR

Viti: 2014
Sot 07:43 ,

Akrapovic

290 EUR

Viti: 2010
Sot 07:41 ,

Tucano Urbano

100 EUR

Viti: 2020
Sot 07:41 ,

Chruizer

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Sot 06:58 ,

Shitet Piaggio Beverly 300cc 2010

2 700 EUR

Viti: 2010
Sot 06:44 ,

HONDA SW 400

3 300 EUR

Viti: 2009
Sot 06:22 ,

SUZUKI BURGMAN 2009

1 500 EUR

Viti: 2009
Dje 23:11 ,

Tirane, shitet motorr Dayang

1 000 EUR

Viti: 2020
Dje 21:11 ,

Kawasaki 650 , 2013 !!!!!

4 800 EUR

Viti: 2013
Dje 20:18 ,

Pasqyra origjinale per X-Max

40 EUR

Viti: 2020
Dje 20:18 ,

Marmite sportive 100 euro

100 EUR

Viti: 2020
Dje 20:16 ,

Bateri 12V-9Amp

1 500 LEK

Viti: 2020

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.

Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.

Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.

Shisni Motor në Merrjep.al

Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.

Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione