Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 125
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 54
Aixam , 21
BMX , 4
Aprilia , 227
Baotian , 15
Yamaha , 1
Barossa , 7
Bashan , 17
Beeline , 7
TREK , 1
Benelli , 30
Piaggio , 1
Beta , 18
Bimota , 1
Blata , 2
BMW , 180
Boom , 7
BRP , 4
Burelli , 5
Cagiva , 8
Can Am , 15
Cectek , 1
CFMOTO , 24
CPI , 6
Daelim , 26
Derbi , 2
Dinli , 1
DKW , 5
Ducati , 66
e-max , 6
E-Ton , 2
Explorer , 3
Generic , 2
Gilera , 60
GOES , 2
Honda , 919
Horex , 2
Husaberg , 1
Husqvarna , 12
Hyosung , 10
Indian , 2
Italjet , 16
Jawa , 4
Jinling , 34
Kawasaki , 421
Keeway , 6
Kingway , 5
KTM , 115
Kymco , 239
Lambretta , 2
Laverda , 1
Lifan , 605
Linhai , 6
Luxxon , 10
Maico , 2
Malaguti , 58
MBK , 12
Motobi , 5
MV Agusta , 10
Mz , 3
Online , 20
Pegasus , 7
Peugeot , 28
PGO , 5
Piaggio , 399
Polaris , 11
Rivero , 2
Sachs , 1
Shineray , 61
Skyteam , 4
SMC , 2
Suzuki , 360
SYM , 81
TGB , 10
TM , 9
Triumph , 43
Vespa , 42
VICTORY , 8
Yamaha , 993
Zero , 3
Zhongyu , 8
Zündapp , 1

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.Dje 15:26 Sportiv , Fier

Yamaha t max 530 2016

9 000 EUR

Viti: 2016
Dje 15:09 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Honda Vision 110

1 850 EUR

Viti: 2013
Dje 13:14 Sportiv , Elbasan

Suzuki GSX-R 750

Viti: 2009
Dje 13:03 Skuter , Tiranë

Piaggio MP3 500cc

5 900 EUR

Viti: 2016
Dje 13:03 Sportiv , Tiranë

Bmw sport c600

5 900 EUR

Viti: 2013
Dje 13:02 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Tucano Urbano SH 300

100 EUR

Viti: 2012
Dje 11:43 Dyqani Sportiv , Tiranë

ZONTES 125cc/ ABS 2022

3 600 EUR

Viti: 2021
Dje 11:22 Touring , Tiranë

Shitet Motorr BMW

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
27 Mar 15:15 Skuter , Tiranë

honda silver wing 125 ABS 2012

2 200 EUR

Viti: 2012
26 Mar 22:06 Sportiv , Tiranë

Triumph daytona 675

3 800 EUR

Viti: 2008
26 Mar 19:12 Sportiv , Tiranë

Honda cbr250r

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
26 Mar 14:13 Skuter , Tiranë

Kymco xciting 300 r scooter 300r

2 200 EUR

Viti: 2008
26 Mar 11:04 Sportiv , Tiranë

Bateri te reja

30 EUR

Viti: 2020
26 Mar 11:04 Sportiv , Tiranë

Marmita sportive

70 EUR

Viti: 2020
26 Mar 11:04 Sportiv , Tiranë

Pasqyra Kawasaki 50 Euro

50 EUR

Viti: 2021
26 Mar 11:00 Sportiv , Tiranë

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
25 Mar 19:54 Skuter , Tiranë

Tmax

12 000 EUR

Viti: 2017
25 Mar 01:31 Touring , Durrës

BMW F700 GS 2015

6 900 EUR

Viti: 2015
21 Mar 15:20 Skuter , Tiranë

��Yamaha X Max 250cc 2010��

2 800 EUR

Viti: 2010
20 Mar 20:05 Skuter , Tiranë

Shitet motorr Honda SH150

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
20 Mar 13:23 Skuter , Tiranë

Sym JoyMax

Viti: 2010
18 Mar 06:54 Skuter , Tiranë

HONDA INOVA INOVA 2500 ERO

2 500 EUR

Viti: 2009
16 Mar 16:18 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

Kit cilindër X-Max 250

200 EUR

Viti: 2015
16 Mar 16:15 Skuter , Durrës

Kit cilindër Piaggio MP3 300 viti 2011-2018

165 EUR

Viti: 2011
16 Mar 16:15 Skuter , Durrës

Pjesë të reja CVT BURGMAN 650

Viti: 2008

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione