Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 92
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 39
BMX , 4
Aprilia , 221
Baotian , 11
Barossa , 3
Bashan , 22
Beeline , 5
TREK , 1
Benelli , 25
Beta , 12
BMW , 156
Burelli , 3
Cagiva , 4
CFMOTO , 10
CPI , 7
Daelim , 17
Derbi , 1
Ducati , 68
e-max , 3
E-Ton , 2
Gilera , 68
Honda , 964
Husaberg , 1
Husqvarna , 14
Hyosung , 10
Italjet , 19
Jawa , 5
Jinling , 21
Kawasaki , 468
Kingway , 6
KTM , 84
Kymco , 307
Lambretta , 3
Laverda , 2
Lifan , 522
Linhai , 5
Luxxon , 9
Malaguti , 92
MBK , 10
Motobi , 4
MV Agusta , 16
Mz , 2
Online , 10
Pegasus , 10
Peugeot , 42
PGO , 3
Piaggio , 536
Polaris , 8
Quadro , 1
Rivero , 2
Shineray , 44
Skyteam , 5
SMC , 2
Suzuki , 407
SYM , 64
TGB , 8
TM , 7
Triumph , 40
Vespa , 46
VICTORY , 3
Yamaha , 1063
Zero , 4

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.

Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.


Sot 08:15 ,

Suzuki Burgman 650 2014

6 000 EUR

Viti: 2014
Sot 07:41 ,

Honda Forza 300 Abs

3 600 EUR

Viti: 2016
Sot 07:41 ,

Kawasaki J 300 ABS

3 900 EUR

Viti: 2014
Sot 07:40 ,

Suzuki B King

6 500 EUR

Viti: 2008
Sot 07:39 ,

Tucano Urbano

100 EUR

Viti: 2020
Sot 07:39 ,

Chruizer

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Dje 23:21 ,

Honda CBR 1000RR

3 500 EUR

Viti: 2006
Dje 22:45 ,

Skuter 72 cc

35 000 LEK

Viti: 2010
Dje 22:33 ,

Shitet AKRAPOVIC 150 Euro

150 EUR

Viti: 2019
Dje 22:28 ,

Bateri 12V-9Amp

1 500 LEK

Viti: 2020
Dje 22:26 ,

Marmite sportive 100 euro

100 EUR

Viti: 2020
Dje 22:26 ,

Pasqyra origjinale per X-Max

40 EUR

Viti: 2020
Dje 22:16 ,

Motorciklete HONDA C 110 Injeksion.

170 000 LEK

Viti: 2018
Dje 21:42 ,

X-MAX 250 ABS 2015

3 800 EUR

Viti: 2015
Dje 21:40 ,

HONDA SH 125

1 500 EUR

Viti: 2006
Dje 21:40 ,

HONDA SH 150

1 500 EUR

Viti: 2008
Dje 21:33 ,

Kymko Xciting

1 EUR

Viti: 2006
Dje 21:12 ,

Bmw

15 500 EUR

Viti: 2016
Dje 20:35 ,

Shes motorr Nipponia 125cc

1 250 EUR

Viti: 2020
Dje 20:14 ,

Motorciklete HONDA C 110 me 0 km.

150 000 LEK

Viti: 2018
Dje 19:34 ,

Shitet Yamaha X MAX 125cc ABS

2 300 EUR

Viti: 2010
Dje 19:31 ,

Shitet Piaggio Beverly 300cc 2010

2 700 EUR

Viti: 2010

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.

Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.

Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.

Shisni Motor në Merrjep.al

Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.

Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione