Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 95
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 32
BMX , 4
Aprilia , 352
Baotian , 13
Barossa , 1
Bashan , 26
Beeline , 5
TREK , 1
Benelli , 25
Beta , 12
BMW , 177
Burelli , 5
Cagiva , 5
CFMOTO , 9
CPI , 12
Daelim , 23
Ducati , 109
e-max , 2
E-Ton , 2
Gilera , 144
Honda , 1295
Husaberg , 3
Husqvarna , 14
Hyosung , 11
Italjet , 21
Jawa , 4
Jinling , 21
Kawasaki , 566
Kingway , 6
Knievel , 1
KTM , 111
Kymco , 341
Lambretta , 4
Laverda , 3
Lifan , 509
Linhai , 4
Luxxon , 12
Malaguti , 164
MBK , 14
Megelli , 1
Motobi , 6
MV Agusta , 15
Mz , 2
Online , 8
Pegasus , 12
Peugeot , 57
PGO , 3
Piaggio , 700
Polaris , 6
Quadro , 1
Rivero , 2
Shineray , 38
Skyteam , 9
SMC , 4
Suzuki , 663
SYM , 58
TGB , 8
TM , 6
Triumph , 44
Vespa , 56
Yamaha , 1456
Zero , 4

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.

Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.


Dje 23:30 ,

Kawasaki z750

4 500 EUR

Viti: 2010
Dje 23:10 ,

SHITET SKUTER 125CC!!

300 LEK

Viti: 2007
Dje 22:27 ,

X-max 250i cc

1 750 EUR

Viti: 2008
Dje 22:26 ,

X-MAX. 250i

1 750 EUR

Viti: 2008
Dje 22:15 ,

X-MAX 400

4 700 EUR

Viti: 2016
Dje 22:10 ,

Motorciklete me o km.

Viti: 2020
Dje 21:10 ,

Shitet

500 LEK

Viti: 2006
Dje 19:42 ,

Motorciklet 100cc

35 000 EUR

Viti: 2006
Dje 19:37 ,

OKAZION

2 600 EUR

Viti: 2008
Dje 19:29 ,

Moto

280 LEK

Viti: 2007
Dje 19:27 ,

okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
Dje 19:03 ,

Honda forsyait 250cc

450 EUR

Viti: 2003
Dje 18:37 ,

HONDA CBR OKAZION 1200€

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Dje 18:34 ,

Kawasaki J 300 ABS

3 900 EUR

Viti: 2014
Dje 18:33 ,

Madison 3 i 2006 250 cc

1 900 EUR

Viti: 2006
Dje 18:33 ,

Suzuki B King

6 500 EUR

Viti: 2008
Dje 18:33 ,

Honda Varadero

3 500 EUR

Viti: 2004
Dje 18:33 ,

Yamaha Tricity 125

2 700 EUR

Viti: 2015
Dje 18:33 ,

MIVV SUONO

350 EUR

Viti: 2019

Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.

Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.

Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.

Shisni Motor në Merrjep.al

Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.

Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.
Në fillim