Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motor të ri dhe të përdorur në shitje | Njoftimet në Shqipëri

Adly , 10
Aeon , 2
Aixam , 2
Aprilia , 5
Benelli , 2
BMW , 8
BRP , 3
Can Am , 1
Gilera , 1
Honda , 43
Horex , 1
Husaberg , 1
Hyosung , 1
Jinling , 1
Kawasaki , 6
KTM , 4
Kymco , 1
Lifan , 4
Malaguti , 2
Online , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 5
Skyteam , 1
Suzuki , 13
SYM , 5
Vespa , 2
Wottan , 1
Yamaha , 37

Motor mbi 50cc të përdorur dhe të ri në shitje në Shqipëri. Gjej motor me çmime të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat e njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Blini dhe shisni motor online në tregun më të madh - Merrjep.al. Me mbi 12.000 njoftime për motorra në shitje në Merrjep.al ju mund ta blini lehtë dhe shpejtë motorin ideal që i përshtatet nevojave tuaja.
Sot 12:49 Dyqani Touring , Tiranë

Zontes gk 350cc

Sot 12:49 Dyqani Skuter , Tiranë

XMAX 300cc -2017

5 300 EUR

Sot 12:43 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha Xmax 250cc/2011

2 400 EUR

Sot 12:42 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda Integra 700cc

5 400 EUR

Sot 12:42 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha xmax 400cc/ABS

4 300 EUR

Sot 12:41 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda CBR 500R/Abs

5 300 EUR

Sot 12:41 Dyqani Skuter , Tiranë

Piaggio Beverly 250 i

2 500 EUR

Sot 12:40 Dyqani Skuter , Tiranë

Zontes m310 /2022

4 900 EUR

Sot 12:40 Dyqani Skuter , Tiranë

Zontes M125 / 2022

3 800 EUR

Sot 12:35 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda Forza 300cc/ABS

3 700 EUR

Sot 12:34 Dyqani Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX 250cc

2 800 EUR

Sot 12:30 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda NC 700s DCT

5 500 EUR

Sot 12:23 Dyqani Skuter , Tiranë

Xmax 250cc /2011

2 900 EUR

Sot 12:23 Dyqani Skuter , Tiranë

Sym JET X 125 cc 2022

3 150 EUR

Sot 12:23 Dyqani Skuter , Tiranë

Honda sh 125cc

2 700 EUR

Sot 11:43 Dyqani Sportiv , Tiranë

ZONTES 125cc/ ABS 2022

3 600 EUR

Viti: 2021
Sot 11:43 Dyqani Touring , Tiranë

HONDA CBF 1000cc/ABS

5 000 EUR

Viti: 2007
Sot 11:40 Dyqani Skuter , Tiranë

N-MAX 125 cc ABS

2 800 EUR

Sot 10:38 Dyqani Skuter , Tiranë

Skuter elektrik

260 EUR

Dje 09:03 Dyqani Touring , Tiranë

BMW

12 500 EUR


Dëshironi të blini motorr të përdorur apo të ri? Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmime të arsyeshme.


Lloje të ndryshme të motorëve në shitje gjeni vetëm në Merrjep.al.


Në Merrjep.al, ju mund të gjeni lloje të ndryshme të motorëve si: Skuter, Kros, Sportiv, Touring, me katër rrota, njoftime të pasura me informacione të nevojshme për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shikoni njoftimet tani dhe gjeni motorin ideal në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjej motorin ideal në Merrjep.al.


Shisni Motor në Merrjep.al


Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madh online - Merrjep.al. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjej blerës potencial.


Nëse keni motorr të përdorur ose të ri, ju mund ta shishni atë duke shpërndarë njoftime në Merrjep.al. Mundësia është shume madhe që prona juaj të gjej blerësin potencial dhe shitet shpejt në mesin e 70,000 vizitorëve ditor.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione