Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra mbi 50cc në shitje në Tiranë të rinj dhe të përdorur

Adly , 73
Aprillia , 1
Cube , 2
Aeon , 39
Aixam , 15
BMX , 3
Aprilia , 286
Baotian , 8
Yamaha , 2
Barossa , 4
Bashan , 4
Beeline , 4
Benelli , 22
Beta , 9
Bimota , 2
Blata , 2
BMW , 219
Boom , 10
BRP , 3
BSA , 1
Burelli , 6
Cagiva , 9
Can Am , 6
Cectek , 2
CFMOTO , 14
CPI , 5
Daelim , 17
DKW , 5
Ducati , 60
e-max , 7
Explorer , 1
Generic , 3
Gilera , 125
GOES , 1
Honda , 1293
Horex , 3
Husaberg , 1
Husqvarna , 9
Hyosung , 10
Indian , 2
Italjet , 25
Jawa , 25
Jinling , 19
Kawasaki , 306
Keeway , 6
Kingway , 1
KTM , 89
Kymco , 277
Lambretta , 3
Laverda , 2
Lifan , 356
Linhai , 2
Luxxon , 3
Maico , 2
Malaguti , 199
MBK , 17
Megelli , 1
Motobi , 2
Moto Guzzi , 16
MV Agusta , 16
Mz , 6
Online , 14
Pegasus , 16
Peugeot , 44
PGO , 4
Piaggio , 875
Polaris , 3
Rivero , 1
Sachs , 2
Shineray , 17
Skyteam , 3
Suzuki , 623
SYM , 63
TGB , 4
TM , 9
Triumph , 49
Ural , 1
Vespa , 167
VICTORY , 5
Wottan , 1
Yamaha , 1419
Zero , 4
Zhongyu , 7
Zündapp , 2

Jeni duke kërkuar për motorra ne shitje 50cc në Tirane? Në platformën MerrJep.al jeni në vendin e duhur. Nuk ka rëndësi nëse po kërkoni një motorr mbi 50cc të ri apo të përdorur këtu do të gjeni atë se çfarë ju po kërkoni.Gjeni të renditura më poshtë një list me motorra ne shitje 50cc në Tirane në listuara ne paltformën e MerrJep.al. Do të gjeni të reklamuar një shumëllojshmëri motorra ne shitje 50cc të firmave më të njohura si: Yamaha, Honda, Suzuki, Ducati, BMW, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka tjera.


Zgjidhni midis kategorive të ndryshme të motorrave në shitje si: Skuter, Kros/Enduro, Sportiv, Motorr me 4 rrota, ATV etj.

21 Mar 23:53
Linku:
Chopper/Coustom , Tiranë

Keeway superlight 125cc

1 200 EUR Çmimi me zbritje

19 Mar 19:02
Linku:
Dyqani Skuter , Tiranë

��Okazione ��

3 800 EUR

10 Mar 19:53
Linku:
Terren/Offroad , Tiranë

KTM 990 Adventure

7 300 EUR

20 Mar 10:50
Linku:
Të tjera , Tiranë

HONDA CB 250 SCRAMBLER

200 000 LEK


Sot 00:52 Sportiv , Tiranë

Aprilia RSV4

8 000 EUR

Sot 00:51 Sportiv , Tiranë

Yamaha

6 500 EUR

Sot 00:39 Skuter , Tiranë

VESPA 50 cc viti 2000

820 EUR

Sot 00:39 Skuter , Tiranë

Yamaha XMAX Scooter 2018

5 500 EUR

Sot 00:29 Sportiv , Tiranë

Shitet suzuki GSXR

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Sot 00:16 Skuter , Tiranë

SHITET HONDA SH. SUPER GJENDJE 300 cc

2 500 EUR

Dje 21:03 Touring , Tiranë

Honda Africa Twin

11 000 EUR

Dje 20:08 Skuter , Tiranë

T max super gjendje okaziiooooon

4 100 EUR

Dje 19:29 Të tjera , Tiranë

Shitet Kawasaki J300

4 500 EUR

Dje 19:13 Të tjera , Tiranë

Beverly 300 ie

3 000 EUR

Dje 19:09 Skuter , Tiranë

Kymco People 125 cc. 1500€

1 500 EUR

Dje 19:04 Sportiv , Tiranë

Shitet SUZUKI GSR600

4 300 EUR

Dje 18:35 Dyqani Skuter , Tiranë

Skuter elektrik

260 EUR

Dje 18:24 Sportiv , Tiranë

Suzuki Gsx-650F

7 700 EUR

Dje 18:02 Skuter , Tiranë

Piaggio x9 180cc

1 200 EUR

Dje 17:58 Skuter , Tiranë

Okazjon berveli 500

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:54 Kros/Enduro , Tiranë

Shitet Honda Crossrunner

8 500 EUR

Dje 17:47 Skuter , Tiranë

Suzuki Burgman 400

2 500 EUR

Dje 17:36 Të tjera , Tiranë

Motorr Honda

1 300 EUR

Dje 17:13 Touring , Tiranë

BMW XR 1000 HP

15 000 EUR

Dje 16:41 Sportiv , Tiranë

biçiklet italiane origjinale

200 LEK

Dje 15:52 Touring , Tiranë

Bmw gs 1250

15 500 EUR

Dje 15:51 Terren/Offroad , Tiranë

BMW F650 GS DAKAR

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:51 Skuter , Tiranë

Xmax

3 500 EUR

Dje 15:43 Sportiv , Tiranë

350

Dje 15:10 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

Honda CB500F

5 200 EUR

Dje 14:15 Sportiv , Tiranë

SHITET HONDA CBR 400rr

2 000 EUR

Dje 13:56 Sportiv , Tiranë

R1 BIG BANG

7 000 EUR

Dje 13:29 Skuter , Tiranë

Xmax 125cc 2009

2 200 EUR

Dje 13:13 Dyqani Sportiv , Tiranë

ZONTES 125cc/ ABS 2022

3 600 EUR

Viti: 2021
Dje 12:52 Dyqani Sportiv , Tiranë

Honda CBR 500R/Abs

5 300 EUR

Dje 12:49 Skuter , Tiranë

Yamaha Majesty 250cc Vitin 2002

800 EUR

Të lëvizësh me motorr është një ndër format më të mira për të levizur. Mendoni që në këtë mënyrë ju arrini kudo më shpejt dhe shmangni trafikun e rrugëve të Tiranës. Këtu do të keni mundësinë të kërkoni për motorra në shitje 50cc që janë të reklamuara në MerrJep.al


Platforma e reklamimit online - MerrJep.al ofron shumë mundësi zgjedhje për motorra ne shitje 50cc. Zgjidhni modelin dhe markën tuaj të preferuar në mesin e mijërave njoftimeve për motorra të rinj dhe të përdorur.


Shfletoni për markat më të njohura të motorrave në shitje 50cc


Shikoni markat me të ndryshme të motorrave më të mirë ndër to do të gjeni marka si


Honda: një prej prodhuesve më të mëdhenj të motorrave në botë duke filluar që nga viti 1955.


Gjeni motorra ne shitje 50cc ne Tiranë të markës Honda duke bërë një kërkim më fjalen kyce motorr ne shitje 50cc ne Tiranë dhe duke vendosur vitin e prodhimit dhe çmimin që jeni të interesuar të paguani.


Yamaha është një tjetër mark shumë e njohur motorrash të cilen mund ta gjeni në shitje duke bërë thjeshtë një kërkim në faqen e ëebit të MerrJep.al më fjalen kyce motorra ne shitje 50cc.


Vendosni motorra ne shitje 50cc


Tashmë mund të postoni një njoftim falas në platformën e MerrJep.al për motorra në shitje të rinj ose të përdorur në Tirane. Vendsoni njoftimin tuaj dhe prisni për blerësit e interesuar për motorra në shitje 50cc në Tiranë dhe qytete të tjera të Shqiperisë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione