Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Shitet në Fier

Adly , 14
Aeon , 1
Aixam , 1
Aprilia , 36
Baotian , 1
Barossa , 1
Bashan , 2
Benelli , 3
Beta , 1
BMW , 11
CFMOTO , 3
CPI , 1
Daelim , 6
Ducati , 8
e-max , 1
Gilera , 14
Honda , 2
Honda , 175
Horex , 1
Husqvarna , 4
Hyosung , 5
Italjet , 1
Jawa , 3
Jinling , 2
Kawasaki , 70
KTM , 7
Kymco , 21
Lifan , 37
Linhai , 2
Luxxon , 1
Malaguti , 8
MBK , 1
Motobi , 2
Mz , 1
Online , 3
Peugeot , 9
Piaggio , 35
Polaris , 1
Shineray , 5
Skyteam , 1
Suzuki , 75
SYM , 9
TGB , 2
TM , 1
Triumph , 3
Vespa , 11
Yamaha , 204
Zero , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:33 Skuter , Fier

Tmax

3 000 EUR

Sot 19:14 Sportiv , Fier

Yamaha

1 500 EUR

Sot 08:58 Sportiv , Fier

Bmw

11 500 EUR

Dje 18:17 Sportiv , Fier

Zx10r shitet-ndrohet

5 EUR

Dje 17:12 Touring , Fier

����Honda pc 21 ardhur nga zvicra

7 500 EUR

Dje 14:06 Skuter , Fier

Tmax

3 000 EUR

Dje 12:27 Të tjera , Fier

1000 € Padiskutushem Vespa PK50 Automatic

1 000 EUR Çmimi me zbritje

25 Mar 21:10 Terren/Offroad , Fier

Shitet motorri

200 EUR

25 Mar 14:26 Sportiv , Fier

Yamaha t max 530 2016

9 000 EUR

Viti: 2016
24 Mar 13:58 Touring , Fier

Shitet yamaha-vstar-1100

5 450 EUR

23 Mar 08:10 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fier

Okazion skuter kymco downtown

2 800 EUR

22 Mar 15:38 Dyqani Të tjera , Fier

HONDA

7 500 EUR

22 Mar 12:46 Sportiv , Fier

Yamaha Crypton 115cc

1 500 EUR

21 Mar 23:51 Të tjera , Fier

Grup

300 LEK

20 Mar 12:27 Skuter , Fier

Kawasaki

360 EUR Çmimi me zbritje

17 Mar 15:58 Skuter , Fier

X-max 250

1 000 LEK

14 Mar 23:00 Sportiv , Fier

Modenas dinamik 125cc 2T

650 LEK

11 Mar 20:57 Sportiv , Fier

shitet

800 LEK

10 Mar 02:24 Sportiv , Fier

honda

800 EUR

09 Mar 11:31 Të tjera , Fier

Motorr per invalid

1 000 EUR

09 Mar 10:50 Të tjera , Fier

Okazion pr 24H

50 EUR

03 Mar 11:56 Të tjera , Fier

yamaha 700 MT-07 TRACER

6 500 EUR

01 Mar 16:47 Skuter , Fier

Shitett

26 Shk 14:48 Skuter , Fier

Scoter elektrik

18 Shk 11:06 Sportiv , Fier

Shitet motorri suzuki

800 EUR Çmimi me zbritje

17 Shk 23:11 Të tjera , Fier

Motorr Lifan

400 LEK

11 Shk 12:16 Skuter , Fier

Shitet

500 EUR

11 Shk 01:37 Sportiv , Fier

Shitet Pomp Benzine Dhe nje gom 180/60 zr17

11 111 111 LEK

09 Shk 17:21 Sportiv , Fier

YAMAHA XT

4 000 EUR

09 Shk 17:12 Të tjera , Fier

Armonde

500 LEK

08 Shk 18:57 Skuter , Fier

Shitet motorr elektrik

550 EUR

04 Shk 19:06 Skuter , Fier

Piaggio beverly 500

100 LEK

03 Shk 18:11 Sportiv , Fier

YAMAHA XT 660

4 000 EUR

02 Shk 11:20 Sportiv , Fier

Shitet

1 LEK

30 Jan 19:20 Të tjera , Fier

Modenas dinamik 135cc

500 LEK

28 Jan 17:26 Skuter , Fier

Kymco People 125 ,viti 2016

1 700 EUR

24 Jan 17:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fier

super biciklet

200 LEK

23 Jan 10:22 Skuter , Fier

Tmax

2 500 EUR

16 Jan 18:05 Skuter , Fier

Yamaha Majesty

500 EUR Çmimi me zbritje

14 Jan 12:47 Të tjera , Fier

motor 100cc pa letra

300 EUR

09 Jan 21:38 Të tjera , Fier

Motorr

300 LEK

07 Jan 12:05 Të tjera , Fier

Ape 125cc 50,000 lek

50 000 LEK

Viti: 1997
02 Jan 13:30 Sportiv , Fier

Kavasaki krazer 115

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione