Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motoçikleta (mbi 50cc) Shitet në Elbasan

Adly , 13
Aeon , 5
Aixam , 1
BMX , 1
Aprilia , 21
Baotian , 3
Bashan , 5
Beeline , 1
Benelli , 3
Beta , 2
BMW , 17
BSA , 1
CFMOTO , 1
CPI , 1
Daelim , 2
Derbi , 2
DKW , 1
Ducati , 10
e-max , 2
Gilera , 12
Honda , 176
Italjet , 1
Jawa , 4
Jinling , 5
Kawasaki , 75
KTM , 17
Kymco , 35
Laverda , 1
Lifan , 58
Linhai , 2
Luxxon , 4
Malaguti , 29
MBK , 2
MV Agusta , 1
Mz , 2
Online , 1
Peugeot , 6
PGO , 1
Piaggio , 57
Shineray , 3
Skyteam , 1
Suzuki , 54
SYM , 3
TM , 1
Triumph , 2
Vespa , 7
Yamaha , 199
Zhongyu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:46 Sportiv , Elbasan

Suzuki GSX-R 750

Viti: 2009
Dje 13:49 Të tjera , Elbasan

Basham 72 Cc

650 LEK

Dje 11:02 Skuter , Elbasan

Tmax

2 200 EUR

Dje 08:03 Sportiv , Elbasan

Kawasaki Z 900 2017 nderrohet me tmax

8 500 EUR

18 Mar 22:59 Të tjera , Elbasan

Shitet motociklete

80 000 LEK

18 Mar 10:53 Sportiv , Elbasan

Shitet motociklete ose nderrim

1 000 EUR

17 Mar 09:13 Skuter , Elbasan

Shitet Piaggio

300 LEK

06 Mar 14:08 Sportiv , Elbasan

Dayang 110cc

500 LEK

05 Mar 18:40 Sportiv , Elbasan

shitet

1 500 EUR

02 Mar 12:34 Të tjera , Elbasan

Ferrota per Yamaha

20 EUR

26 Shk 11:24 Touring , Elbasan

SHITET YAMAHA VIRAGO XV 250

2 000 EUR

24 Shk 09:38 Sportiv , Elbasan

Shitet Piaggio

350 LEK

17 Shk 09:22 Skuter , Elbasan

Shitet Piaggio

400 LEK

05 Shk 18:33 Skuter , Elbasan

Kymco

250 LEK

02 Shk 19:35 Me katër rrota/ATV , Elbasan

ATV

1 400 EUR

01 Shk 12:06 Kros/Enduro , Elbasan

KLE

500 LEK

28 Jan 17:26 Sportiv , Elbasan

Shitet motorri

25 Jan 21:05 Terren/Offroad , Elbasan

Yamaha diversion 600cc

1 200 LEK

23 Jan 10:23 Sportiv , Elbasan

shitet motorri

350 LEK

21 Jan 18:47 Skuter , Elbasan

Yamaha X City 250 cc

1 850 EUR

20 Jan 11:37 Sportiv , Elbasan

Shiten motorrat

500 600 LEK

18 Jan 11:34 Sportiv , Elbasan

Shiten motorrat

600 LEK

16 Jan 22:36 Skuter , Elbasan

Shitet

12 Jan 18:16 Skuter , Elbasan

Shitet

400 LEK

10 Jan 14:56 Me katër rrota/ATV , Elbasan

Shitet

1 000 EUR

04 Jan 11:09 Sportiv , Elbasan

Shitet

500 LEK

27 Dhj 15:15 Të tjera , Elbasan

Biciklete Mtb 27.5

270 EUR

21 Dhj 17:25 Të tjera , Elbasan

Motorr per invalid

400 LEK

18 Dhj 15:47 Kros/Enduro , Elbasan

suzuki dr 750 big

500 EUR

18 Dhj 12:17 Të tjera , Elbasan

Biciklete MTB 26

120 LEK

18 Dhj 10:31 Sportiv , Elbasan

Shitet

60 000 LEK

16 Dhj 16:42 Skuter , Elbasan

Honda 250cc

750 EUR

13 Dhj 21:19 Sportiv , Elbasan

Kawasaki 636

2 800 EUR

13 Dhj 12:13 Sportiv , Elbasan

Shitet

550 LEK

12 Dhj 17:16 Skuter , Elbasan

Shitet nuk ndizet

130 LEK Çmimi me zbritje

09 Dhj 05:34 Sportiv , Elbasan

Motorr

1 LEK

08 Dhj 16:25 Skuter , Elbasan

Okazion

1 250 EUR

08 Dhj 16:21 Skuter , Elbasan

Honda 250cc

950 EUR

04 Dhj 15:28 Të tjera , Elbasan

loncin 107 dokumenta

29 Nën 21:58 Sportiv , Elbasan

Shitet motorr 110cc

840 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione