Adly , 109
Aprillia , 1
Cube , 1
Aeon , 33
BMX , 1
Aprilia , 524
Baotian , 19
Barossa , 1
Bashan , 28
Beeline , 5
TREK , 1
Benelli , 39
Beta , 9
BMW , 202
Burelli , 8
Cagiva , 10
CFMOTO , 7
CPI , 12
Daelim , 31
Ducati , 142
e-max , 4
E-Ton , 2
Gilera , 177
Honda , 1985
Husaberg , 3
Husqvarna , 19
Hyosung , 19
Italjet , 48
Jawa , 47
Jinling , 22
Kawasaki , 735
Kingway , 7
KTM , 104
Kymco , 381
Lambretta , 5
Laverda , 4
Lifan , 538
Linhai , 4
Luxxon , 12
Malaguti , 280
MBK , 26
Megelli , 1
Motobi , 5
Moto Guzzi , 11
MV Agusta , 15
Mz , 18
Online , 9
Pegasus , 12
Peugeot , 96
PGO , 4
Piaggio , 976
Polaris , 6
Quadro , 1
Rivero , 2
Sachs , 3
Shineray , 37
Skyteam , 11
SMC , 6
Suzuki , 1059
SYM , 58
TGB , 8
TM , 6
Triumph , 47
Vespa , 278
Yamaha , 2280
Zero , 6

Motorë mbi 50cc të ri dhe të përdorurë në shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjeni motor me çmimet më të arsyeshme. Shikoni njoftime për motor, Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota në shitje nga markat më të njohura si Suzuki, Yamaha, Harley-Davidson, Kawasaki dhe marka të tjera.

Bleni dhe shisni motoçikleta online në tregun më të madhë - Merrjep.al.  Me mbi 12,000 njoftime për motorra në shitje në MerrJep.al ju mund ta gjeni lehtësisht motorin ideal qëi përshtatet më së miri nevojave tuaja.

Sot 19:42
Linku:
,

Motorciklet 100cc

35 000 EUR

Viti: 2006

Sot 19:46 ,

Ducati 749s

2 990 EUR

Viti: 2006
Sot 19:46 ,

Xham honda forza

80 EUR

Viti: 2014
Sot 19:46 ,

BMW G650GS ABS

4 950 EUR

Viti: 2011
Sot 19:45 ,

Chruizer

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Sot 19:45 ,

BMW G650GS ABS

4 950 EUR

Viti: 2011
Sot 19:45 ,

Harley Davidson Custom

5 000 EUR

Viti: 2002
Sot 19:42
Linku:
,

Motorciklet 100cc

35 000 EUR

Viti: 2006
Sot 19:34 ,

Yamaha x max 125 i

1 750 EUR

Sot 19:25 ,

Motorr 125

820 EUR

Viti: 2017
Sot 19:25 ,

Motorr 125

820 EUR

Viti: 2017
Sot 19:02 ,

Triumph Thruxton R

8 500 EUR

Viti: 2018
Sot 18:56 ,

Kawasaki Ninja

4 999 EUR

Viti: 2009
Sot 18:54 ,

Yamaha r1

11 111 EUR

Viti: 2002
Sot 18:16 ,

Suzuki Burgman 650

2 200 EUR

Viti: 2003
Sot 17:37 ,

Tracer 900

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Sot 17:34 ,

Suzuki Burgman 200cc

1 800 EUR

Viti: 2008
Sot 17:29 ,

Shitet Suzuki Burgman 150 vitit 2005

1 300 EUR

Viti: 2005
Sot 17:23 ,

!Okazion!Kymco Xciting 300R

1 850 EUR

Viti: 2008
Sot 16:57 ,

She's Aprilia scarabeo 151cc

1 200 EUR

Viti: 2000
Sot 16:49 ,

Skuter 72 cc

550 000 LEK

Viti: 2010
Sot 16:37 ,

Bmw s1000xr sport turing

13 500 EUR

Viti: 2017
Sot 16:37 ,

Quat 250

1 EUR

Viti: 2015
Sot 16:17 ,

Piaggio beverly 350

3 400 EUR

Viti: 2012
Sot 16:14 ,

MotoBiciklet 79cc

440 EUR

Viti: 2020

Dëshironi të bleni motorr tëri apo të përdorur? Shikoni njoftimet në Merrjep.al dhe gjeni motoçikletën ideale për ju me çmimet më të arsyeshme.

Të gjitha llojet e motorëve në një vend

Në MerrJep.al ju mund të gjeni të gjithë llojet e motorëve si Skuter, Kros, Sportiv, Touring, Me katër rrota me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë një blerje të vetëdijshme. Shiko njoftimet tani dhe gjej motoçikletën e duhur në mesin e markave më të njohura si Honda, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, BMW, Harley, Piaggio dhe shumë marka tjera. Gjeni motorrin ideal në Merrjep.al.

Shisni Motoçikleta në Merrjep.al

Bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shisni shpejtë, lehtë dhe sigurtë në tregun më të madhë online. Shisni lloje të ndryshme të motorrëve dhe pajisjeve për motorë. Krijoni njoftime dhe gjeni blerësit e interesuar.

Nëse posedoni motorr të përdorur ose të ri ju mund ta shisni atë duke shpërndar njoftime në MerrJep.al dhe të gjeni blerësit potencialë në mesin e 70,000 vizitorëve në ditë.

 


Në fillim