Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Shineray Model Tjeter Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Mar 12:12 Të tjera , Pogradec

Shitet

1 400 EUR

24 Shk 14:39 Kros/Enduro , Tiranë

Shitet 250 cc 1200€

1 200 EUR

11 Shk 14:21 Sportiv , Devoll

SHITET

600 LEK

18 Jan 14:49 Kros/Enduro , Tiranë

shitet motorr

1 500 EUR

07 Jan 17:43 Kros/Enduro , Lezhë

shineray i ri 150 € i diskutueshem

150 EUR

04 Jan 15:55 Terren/Offroad , Librazhd

Motorr

1 300 EUR

16 Dhj 09:40 Sportiv , Librazhd

Shineray 200cc

17 Nën 19:28 Të tjera , Pogradec

Shineray

1 350 EUR

06 Nën 11:58 Sportiv , Fier

Shineray 250 CC

1 500 EUR

29 Tet 12:23 Sportiv , Fier

Shineray 200 vetem KM

1 500 EUR

11 Tet 19:13 Të tjera , Berat

Motorr shinreay 250cc

1 500 EUR

Viti: 2021
16 Sht 02:04 Kros/Enduro , Sarandë

Shineray250

1 300 EUR

Viti: 2020
31 Korr 21:21 Me katër rrota/ATV , Tiranë

Motorr 4 goma 200cc

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
28 Korr 18:00 Kros/Enduro , Korçë

X-Trail 250

Viti: 2021
13 Qer 13:48 Kros/Enduro , Berat

Motocross

1 300 EUR

Viti: 2021
26 Mar 21:38 Terren/Offroad , Fier

250 cc i ri

1 400 EUR

Viti: 2021
20 Mar 19:03 Kros/Enduro , Përmet

Motor kros

1 LEK

Viti: 2018
09 Mar 06:53 Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

shitet motorr 250cc

1 600 EUR

Viti: 2020
12 Shk 14:36 Terren/Offroad , Durrës

Shineray

1 400 EUR

Viti: 2019
26 Jan 20:11 Motoçikleta (mbi 50cc) , Shkodër

Shitet karkaleci 200cc

1 500 LEK

Viti: 2020
07 Dhj 14:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Shkodër

Shineray

Viti: 2020
03 Nën 18:53 Me katër rrota/ATV , Lushnjë

Motorr me 4 rrota

1 100 EUR

Viti: 2013
23 Sht 15:18 Sportiv , Vlorë

Shitet

1 600 000 LEK

Viti: 2020
22 Sht 19:23 Kros/Enduro , Shkodër

Kros

1 000 EUR

Viti: 2019
16 Sht 11:41 Sportiv , Kucovë

Sukida 125

1 300 EUR

Viti: 2009
20 Maj 18:11 Kros/Enduro , Vlorë

Shitet Shineray (200 cc)

1 000 EUR

Viti: 2018
01 Pri 10:19 Të tjera , Tiranë

Motorciklete okazion

Viti: 2020
24 Mar 23:38 Kros/Enduro , Vlorë

OKAZION!!!!!!!!!!

1 100 EUR

Viti: 2018
24 Mar 01:39 Kros/Enduro , Vlorë

Motorr 200cc

1 100 EUR

Viti: 2018
24 Mar 01:27 Kros/Enduro , Vlorë

Motorr 200cc

1 100 EUR

Viti: 2018
11 Mar 11:12 Sportiv , Vlorë

OFERTE!!! Shineray 110cc /0km/ 6 muaj garanci

750 LEK

Viti: 2017
14 Shk 16:18 Terren/Offroad , Tiranë

Shitet Sheniray

1 650 EUR

Viti: 2018
18 Jan 19:14 Terren/Offroad , Kurbin

Motorr Shineray 2018

1 000 EUR

Viti: 2018
18 Jan 19:14 Skuter , Kurbin

Motorr Shineray

1 000 EUR

Viti: 2018
24 Dhj 20:07 Sportiv , Elbasan

Shineray

800 EUR

Viti: 2016
22 Nën 22:03 Kros/Enduro , Vlorë

Shitet shineray 250 cc okazzion

14 000 LEK

Viti: 2016
18 Nën 04:46 Sportiv , Vlorë

Okazzion

1 300 LEK

Viti: 2016
08 Nën 14:25 Kros/Enduro , Fier

Dua të kaloj në cilindrat më të lart

1 700 EUR

Viti: 2020
11 Tet 12:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjirokastër

Motor kros shynerai 200 cc

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
25 Maj 08:42 Skuter , Tiranë

Okazion vetem per 1 jave

60 000 LEK

Viti: 2016
21 Maj 15:30 Kros/Enduro , Vlorë

Shitet motorr shume ekonomik dhe me pak km

1 950 LEK

Viti: 2018
21 Maj 14:58 Kros/Enduro , Vlorë

Shiten Shineray 200cc te rrinj.

165 000 LEK

Viti: 2019
21 Maj 14:58 Kros/Enduro , Vlorë

Shiten Shineray xtrail 250cc te rrinj.

19 000 LEK

Viti: 2019
26 Jan 17:29 Terren/Offroad , Vlorë

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2016

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Shineray Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione