Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

yamaha xt | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 122
Honda , 3
Ducati , 1
Kawasaki , 1
KTM , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe yamaha xt,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj yamaha xt Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Qer 04:50 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1986
16 Nën 20:36 ,

Yamaha XT

Viti: 2003
10 Korr 01:38 ,

Motor Yamaha XT -600cc

1 000 EUR

Viti: 2002
10 Korr 01:26 ,

Motor Yamaha XT -600cc

1 000 EUR

Viti: 2002
29 Qer 22:21 ,

Yamaha xt

1 500 EUR

Viti: 2001
31 Maj 08:13 ,

Yamaha XT

Viti: 2002
21 Pri 23:06 ,

yamaha xt 400cc

750 LEK

Viti: 2003
15 Pri 21:53 ,

YAMAHA XT

1 300 EUR

Viti: 2004
19 Jan 17:25 ,

Shitet yamaha XT

2 200 EUR

Viti: 2003
19 Jan 17:13 ,

Shitet yamaha xt

2 200 EUR

Viti: 2002
23 Dhj 08:31 ,

Shitet

Viti: 2009
11 Dhj 08:36 ,

Yamaha XT 600 cc

800 000 LEK

Viti: 2005
01 Dhj 17:17 ,

Shitet

700 LEK

Viti: 1998
24 Nën 20:39 ,

Yamaha XT 400cc

650 LEK

Viti: 2002
24 Nën 18:09 ,

Ymaha xt 660

4 000 EUR

Viti: 2007
03 Sht 13:05 ,

Yamaha XT

2 500 EUR

Viti: 1991
16 Gush 18:27 ,

yamaha xt 600

1 900 EUR

Viti: 2004
11 Gush 14:10 ,

Xt 600 2003

2 850 EUR

Viti: 2003
04 Gush 10:47 ,

Yamaha Xt 600 Kubik

2 000 EUR

Viti: 2004
03 Gush 18:01 ,

Yamaha XT

20 Korr 08:40 ,

+355685157120

1 300 EUR

Viti: 2004
14 Maj 17:09 ,

Yamaha XT 125cc. 0682776149

1 300 EUR

Viti: 2005
05 Maj 20:18 ,

Motorr Yamaha XT 600

200 EUR

Viti: 2002
02 Maj 19:17 ,

Yamaha xt 600cc

750 EUR

Viti: 2001
23 Pri 22:16 ,

Shiten pjese per Yamaha XT 650cc

10 LEK

Viti: 2005
27 Jan 19:43 ,

Shitet Yamaha XT 125cc

1 350 EUR

Viti: 2005
30 Dhj 20:18 ,

Xt 600e

80 000 LEK

Viti: 2004
27 Dhj 18:07 ,

OKAZION ORIGJINALE YAMAHA XT-200

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
08 Tet 19:52 ,

Yamaha xt

1 700 EUR

Viti: 2009
05 Tet 20:45 ,

Motor yamaha xt 600 2002

800 EUR

Viti: 2002
01 Sht 18:55 ,

Motor yamaha xt

100 000 LEK

Viti: 2005
18 Gush 06:52 ,

yamaha xt

700 LEK

Viti: 2004
15 Gush 23:59 ,

shitet yamaha xt 600 cc

850 LEK

Viti: 2004
11 Gush 12:13 ,

Munci ndrimi me 250

700 EUR

Viti: 2001
09 Korr 18:36 ,

Yamaha xt

1 000 EUR

Viti: 2000
03 Qer 20:19 ,

Yamaha xt 600cc

1 600 EUR

Viti: 2004
23 Maj 18:50 ,

Yamaha xt 660cc

600 LEK

Viti: 2000
22 Mar 18:06 ,

Motorr karkalec

600 LEK

Viti: 2000
26 Jan 18:04 ,

yanaha

250 LEK

Viti: 2002
18 Jan 16:56 ,

yamaha

500 EUR

Viti: 1998
09 Jan 11:23 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1998
01 Jan 23:07 ,

Shes YAMAHA XT 650cc

4 000 EUR

Viti: 2007
24 Dhj 18:34 ,

Yamaha

900 EUR

Viti: 2002
03 Dhj 17:47 ,

shitet yamaha xt 600

750 LEK

Viti: 2003
30 Nën 11:06 ,

yamaha xt

400 EUR

Viti: 1999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj yamaha xt | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Yamaha xt në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Yamaha xt në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Suzuki
  • Yamaha xt në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Yamaha xt në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Yamaha xt në kategorinë All Category
  • yamaha xt në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati
  • yamaha xt në kategorinë Goma dhe Bandazhet
  • Yamaha xt në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | KLE
  • yamaha xt në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • Yamaha xt në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione