Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

scooter | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Piaggio , 26
Yamaha , 21
Kymco , 18
Honda , 15
Aprilia , 10
Suzuki , 7
Gilera , 6
Malaguti , 5
SYM , 4
Peugeot , 3
BMW , 2
Jinling , 2
Benelli , 1
Boom , 1
Ducati , 1
Hyosung , 1
Kawasaki , 1
MBK , 1
TM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe scooter,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj scooter Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Qer 20:07 ,

Scooter 50 cc

350 LEK

Viti: 2005
24 Qer 13:28 ,

Malaguti Madison 3 250i

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
08 Qer 19:04 ,

electric scooter

290 LEK

Viti: 2021
08 Qer 17:50 ,

Shitet 1200€ Suzuki Burgman 250cc

1 200 EUR

Viti: 2005
02 Qer 17:35 ,

Shitet TMAX 2011, 5800€

5 399 EUR

Viti: 2011
25 Maj 15:59 ,

SHITET HONDA X-ADV

12 500 EUR

Viti: 2019
06 Maj 13:00 ,

Shitet Scooter Yamaha Versity 300 cc

800 EUR

Viti: 2004
25 Pri 11:27 ,

SCOOTER SUZUKI BURGMAN 125 CC

1 750 EUR

Viti: 2007
11 Pri 15:27 ,

Honda Integra 750 S

7 000 EUR

Viti: 2015
29 Mar 19:55 ,

Scooter

350 LEK

Viti: 2010
29 Mar 19:49 ,

Scooter

350 LEK

Viti: 2010
28 Mar 23:15 ,

Scooter

1 200 EUR

Viti: 2021
25 Mar 20:06 ,

Pjes per scooter 150cc

Viti: 2008
17 Mar 10:34 ,

Shes Malaguti Madison 200

1 500 EUR

Viti: 2003
09 Jan 20:07 ,

okazion

1 400 EUR

Viti: 1991
03 Jan 10:51 ,

Shitet Scooter Shum Pak i Perdorur

35 000 LEK

Viti: 2021
25 Dhj 12:32 ,

Scooter Elektrik MAX 25km/h

35 000 LEK

Viti: 2020
10 Nën 19:13 ,

Shitet scooter xiaomi

100 000 LEK

Viti: 2021
10 Nën 15:28 ,

Scooter Honda PS 125i

1 500 EUR

Viti: 2008
06 Nën 19:13 ,

Okazion

1 000 EUR

Viti: 1991
02 Nën 12:29 ,

malossi

550 EUR

Viti: 2006
16 Gush 17:32 ,

Shiten marmita per skuter

100 EUR

Viti: 2013
10 Gush 21:48 ,

Okazion

500 EUR

Viti: 2000
26 Korr 17:56 ,

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2010
14 Korr 12:22 ,

Skuter

Viti: 2005
14 Korr 12:01 ,

Pano

Viti: 2005
13 Korr 21:00 ,

Shitet

60 000 LEK

Viti: 2014
22 Qer 13:24 ,

Shitet Scooter 125cc

1 200 EUR

Viti: 2009
18 Qer 15:07 ,

Nineboot Scooter ES2

45 000 LEK

Viti: 2020
30 Maj 23:19 ,

Shes scooter elektrik

180 LEK

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj scooter | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione