Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motora | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 14
Kawasaki , 13
Honda , 8
Piaggio , 5
Lifan , 4
Vespa , 3
Jawa , 2
Aprilia , 1
BMW , 1
Daelim , 1
Gilera , 1
KTM , 1
MBK , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motora,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motora Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Maj 01:06 ,

Shiten

Viti: 2004
02 Maj 08:44 ,

T-Max

6 000 EUR

Viti: 2013
10 Mar 17:41 ,

Motora

Viti: 2006
17 Shk 09:10 ,

Motora

123 EUR

Viti: 1999
04 Dhj 18:19 ,

okazine 250cc deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2006
20 Nën 12:38 ,

Shes motora

3 001 000 EUR

Viti: 2010
01 Sht 13:04 ,

Kawasaki Ninja

1 500 EUR

Viti: 2017
27 Qer 13:51 ,

Shiten 2 motora

10 LEK

Viti: 2008
23 Mar 13:57 ,

Shiten 6 motora : vespa,moto guzzi,piaggo,honda dhe bur

Viti: Më të vjetër se 80-tat
20 Jan 10:10 ,

Okazion

600 LEK

Viti: 2007
18 Jan 06:35 ,

Motora electric

1 000 EUR

Viti: 2019
12 Nën 15:47 ,

Shiten

250 000 LEK

Viti: 2000
12 Gush 00:18 ,

Motor model MZ TS 125

950 EUR

Viti: 1984
12 Gush 00:18 ,

Motor model MZ ETZ 250

1 950 EUR

Viti: 1988
12 Gush 00:06 ,

Motor model Jawa 350 (SuperJawa me kosh)

4 500 EUR

Viti: 1989
11 Gush 23:58 ,

Motor model Jawa 250 i vitit 1960

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Gush 23:38 ,

Shes Motor viti 1967

8 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Gush 23:26 ,

Shes

9 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Korr 19:42 ,

cripton x

950 EUR

Viti: 2015
09 Korr 20:12 ,

PEDA XT PRO 125

1 850 EUR

Viti: 2020
07 Mar 11:28 ,

Motora yamaha r6

20 EUR

Viti: 2014
22 Jan 21:15 ,

Shiten Ndrohen dy motora

123 LEK

Viti: 2003
22 Jan 21:03 ,

Yamaha

40 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
17 Tet 16:17 ,

Skuter yamaha 250 cc

1 450 EUR

Viti: 2002
16 Tet 06:57 ,

yamaha 250cc

1 450 EUR

Viti: 2002
08 Tet 17:24 ,

Yamaha 250 cc

1 450 EUR

Viti: 2002
04 Tet 16:02 ,

skuter

1 450 EUR

Viti: 2002
03 Tet 14:19 ,

Yamaha 250cc

1 450 EUR

Viti: 2002
27 Sht 23:22 ,

Aprila

700 EUR

Viti: 2018
12 Mar 19:57 ,

shitet ose nderohet me motor papaq

1 600 EUR

Viti: 2007
09 Mar 14:59 ,

Honda

Viti: 2018
22 Dhj 14:00 ,

Shitet motor 50cc

500 EUR

Viti: 1998

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motora | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Motora në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër
  • motora në kategorinë All Category
  • motora në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa
  • Motora në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW
  • Motora në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Motora në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • motora në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 420 | S-Class
  • Motora në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | Grand Dink
  • Motora në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Motora në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione