X | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 210
Honda , 16
Kymco , 9
Piaggio , 7
Kawasaki , 6
Suzuki , 6
Shineray , 5
Lifan , 4
Triumph , 3
Vespa , 3
Adly , 2
BMW , 2
Ducati , 2
Malaguti , 2
Baotian , 1
Benelli , 1
Online , 1
PGO , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj X Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:25 ,

Kawasaki ninja 2020

7 000 EUR

Viti: 2020
Dje 20:26 ,

Super X-Max 400cc. Cmimi 5500 Euro

5 500 EUR

Viti: 2014
Dje 19:47 ,

Shitet nderrohet me makin

2 350 EUR

Viti: 2008
Dje 16:56 ,

Shitet X city 250 cc

1 700 EUR

Viti: 2007
Dje 08:46 ,

X-MAX 250 ABS 2015

3 800 EUR

Viti: 2015
16 Pri 16:06 ,

Shitet Kymco Xciting 250cc

1 400 EUR

Viti: 2008
16 Pri 00:35 ,

Honda X-ADV

13 750 EUR

Viti: 2019
14 Pri 21:22 ,

X max 250

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
14 Pri 12:33 ,

Yamaha X max 400

6 400 EUR

Viti: 2019
09 Pri 10:39 ,

Shitet Yamaha X-Max

1 700 EUR

Viti: 2008
08 Pri 21:14 ,

Yamaha

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
08 Pri 05:50 ,

Shineray x trail

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
04 Pri 12:46 ,

Yamaha x max 250cc 2010

2 400 EUR

Viti: 2010
03 Pri 10:41 ,

x-city

1 400 EUR

Viti: 2007
30 Mar 10:36 ,

Yamaha x max 250

1 800 EUR

Viti: 2008
22 Mar 20:54 ,

Yamaha crypton x 135 cc

1 300 LEK

Viti: 2014
22 Mar 11:46 ,

Yamaha x-max 400-2014

4 300 EUR

Viti: 2014
15 Mar 04:34 ,

Yamaha x-city

2 950 EUR

Viti: 2009
14 Mar 11:33 ,

Piaggio X EVO 250

1 600 EUR

Viti: 2012
12 Mar 20:56 ,

X max

1 650 EUR

Viti: 2010
05 Shk 11:20 ,

Yamaha x max 250

Viti: 2008
07 Jan 11:08 ,

Reno megana elbasan

Viti: 2006
05 Jan 12:11 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

X5 X5 X5 x6 X5 X5 X6 X5 X5 x6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione