Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter 125cc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Kymco , 12
Yamaha , 11
Piaggio , 8
Aprilia , 6
Honda , 5
Benelli , 3
Peugeot , 3
Daelim , 2
Gilera , 2
Adly , 1
Aeon , 1
Kawasaki , 1
Malaguti , 1
Suzuki , 1
SYM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skuter 125cc,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skuter 125cc Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Qer 10:35 ,

Dayang skuter 125cc

900 EUR

Viti: 2020
22 Mar 18:19 ,

skuter 125cc

60 000 LEK

Viti: 2014
04 Shk 22:23 ,

Shitet ose nderohet me smart

700 EUR

Viti: 2002
05 Jan 07:49 ,

Shitet Skuter Kymco 125cc

1 190 EUR

Viti: 2009
19 Dhj 05:01 ,

SHITET SKUTER KYMCO 125cc

1 190 EUR

Viti: 2009
05 Dhj 23:04 ,

Kerkoj skuter

Viti: 2021
25 Tet 22:24 ,

Skuter 125cc

550 LEK

Viti: 2015
23 Korr 12:33 ,

Leonardo

10 000 LEK

Viti: 2002
03 Maj 23:07 ,

Shitet skuter 150 cc

800 EUR

Viti: 2013
15 Mar 18:38 ,

Skuter

1 300 EUR

Viti: 2009
23 Jan 10:20 ,

Skuter 2019

Viti: 2019
06 Dhj 10:36 ,

Shitet Skuter 125cc

870 EUR

Viti: 2007
15 Nën 10:15 ,

Shitet skuter 125cc

1 200 EUR

Viti: 2019
05 Tet 10:08 ,

Skuter

300 350 LEK

Viti: 2000
01 Korr 12:32 ,

Shitet

1 180 EUR

Viti: 2008
01 Korr 12:32 ,

Okazion

1 180 EUR

Viti: 2008
20 Qer 18:37 ,

Shitet piaggio liberty 125cc

850 EUR

Viti: 2006
19 Qer 15:27 ,

Piaggio liberty 125cc

850 EUR

Viti: 2006
04 Qer 16:24 ,

Skuter suzuki 125cc

550 000 LEK

Viti: 2003
15 Maj 23:09 ,

Skuter 125cc okazion

500 LEK

Viti: 2010
22 Pri 20:08 ,

Shes skuter 125 ccc

250 EUR

Viti: 2014
19 Mar 17:07 ,

Skuter X Max 125cc

1 800 EUR

Viti: 2007
18 Shk 21:38 ,

Shes SKUTER 125CC

220 EUR

Viti: 2015
30 Dhj 21:19 ,

Skuter

170 LEK

Viti: 2008
30 Dhj 21:19 ,

Skuter

170 LEK

Viti: 2008
21 Nën 18:30 ,

Skuter kymco 125cc

800 LEK

Viti: 2009
27 Gush 13:04 ,

Motor skuter

60 000 LEK

Viti: 2011
22 Gush 15:10 ,

Shitet skuter aprilia scarabeo 2010 125cc

1 100 EUR

Viti: 2010
21 Korr 17:05 ,

SHITET SKUTER MALAGUTI MADISON 125CC

750 EUR

Viti: 2001
15 Qer 21:34 ,

shitet skuter 125cc

300 LEK

Viti: 2003
30 Maj 08:21 ,

Yamaha nderrohet me skuter

750 000 LEK

Viti: 1994
25 Maj 19:37 ,

Okazion !! Yamaha

65 000 LEK

Viti: 2000
30 Dhj 23:43 ,

Sym skuter 125cc 2012

1 000 EUR

Viti: 2012
13 Dhj 19:29 ,

Kerkoj Grup Motorri

1 LEK

Viti: 2006
30 Sht 19:19 ,

skuter

350 EUR

Viti: 2000
19 Sht 09:10 ,

Shitet

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
06 Sht 09:57 ,

Skuter, Yamaha X-MAX 125cc

1 700 EUR

Viti: 2008
07 Gush 17:40 ,

motorr skuter

350 EUR

Viti: 2004
28 Qer 20:47 ,

Skuter 125cc

25 000 LEK

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skuter 125cc | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione