Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

R1 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 125
Honda , 3
Aprilia , 1
Ducati , 1
Jawa , 1
Kawasaki , 1
MBK , 1
Piaggio , 1
Suzuki , 1
Triumph , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe R1,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj R1 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:44 ,

Yamaha R1

3 999 EUR

Viti: 2009
Dje 00:42 ,

YAMAHA TDM 900

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
27 Qer 17:22 ,

Yamaha R1

4 600 EUR

Viti: 2008
19 Qer 17:00 ,

Motorra per pjes

50 LEK

Viti: 2016
18 Qer 17:37 ,

Motorr yamaha r1

2 300 EUR

Viti: 2000
09 Qer 22:18 ,

YAMAHA R1

1 LEK

Viti: 2010
06 Qer 11:19 ,

Okazion Yamaha R1

Viti: 2003
19 Maj 11:17 ,

Shitet r1

2 300 EUR

Viti: 2000
22 Pri 09:33 ,

Shitet yamaha r1

3 800 EUR

Viti: 2007
17 Pri 18:38 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2004
31 Mar 12:45 ,

YAMAHA R1 OKAZJON 2500€

2 500 EUR

Viti: 2006
21 Mar 15:09 ,

Yamaha R1

4 200 EUR

Viti: 2009
18 Shk 12:24 ,

R1 big bang american

6 100 EUR

Viti: 2010
06 Nën 15:34 ,

Yamaha R1

1 100 EUR

Viti: 2002
07 Sht 01:12 ,

Shitet R1 Yamaha 1000cc

3 800 EUR

Viti: 2007
28 Korr 12:18 ,

R1 1000cc ✅ 2.399€ ✅

2 399 EUR

Viti: 2003
13 Korr 11:53 ,

Yamaha 1000 cc super gjendje

2 399 EUR

Viti: 2003
07 Korr 16:16 ,

Yamaha R1

1 200 EUR

Viti: 2002
04 Korr 13:45 ,

⭕️Yamaha R1 ⭕️

2 500 EUR

Viti: 2001
25 Qer 10:07 ,

R1 gjendja xix 2.400€ i padiskutueshem

2 399 EUR

Viti: 2003
12 Qer 11:36 ,

R1 ❌ okazion ❌

2 690 EUR

Viti: 2001
06 Qer 23:00 ,

yamaha R1 1/500

6 000 EUR

Viti: 2008
06 Qer 10:43 ,

shitet yamaha r1

1 500 EUR

Viti: 2001
31 Maj 16:39 ,

Okazionn R1 motorr sporriv

2 790 EUR

Viti: 2001
26 Maj 12:13 ,

Shitet Motorri R1

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
21 Maj 19:50 ,

Yamaha R1

2 100 EUR

Viti: 2001
25 Mar 21:50 ,

Yamaha R1 I DISKUTUESHEM

2 300 EUR

Viti: 2001
25 Mar 21:30 ,

Yamaha R1 I DISKUTUESHEM

2 300 EUR

Viti: 2001
22 Mar 19:59 ,

Shitet

Viti: 2001
16 Shk 11:07 ,

Honda xbr

5 000 EUR

Viti: 2008
14 Jan 21:07 ,

Yamaha YZF R1

3 800 EUR

Viti: 2007
05 Jan 05:10 ,

Yanaha YZF R1 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
23 Dhj 12:14 ,

Shitet motorri

6 300 EUR

Viti: 2004
21 Dhj 15:24 ,

Yamaha R1

4 100 EUR

Viti: 2004
16 Dhj 20:13 ,

Yamaha R1

4 300 EUR

Viti: 2005
25 Nën 13:56 ,

Shitet motorri

2 800 EUR

Viti: 2004
14 Nën 17:59 ,

Shitet yamaha r1 2008 full extra

5 200 EUR

Viti: 2008
21 Sht 08:50 ,

Yamaha r1

1 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
27 Gush 12:15 ,

Yamaha r1

4 000 EUR

Viti: 2005
14 Korr 14:39 ,

yamaha R1

5 500 EUR

Viti: 2008

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj R1 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • r1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati
  • R1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • R1 në kategorinë All Category
  • R1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • R1 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | BMW
  • r15 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • R16 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • r1 në kategorinë Sportiv | Honda
  • R17 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • R16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione