Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Piaggio | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Piaggio , 736
Vespa , 15
Honda , 10
Aprilia , 6
Lifan , 4
Yamaha , 4
Suzuki , 3
Adly , 2
Burelli , 2
Italjet , 2
Peugeot , 2
Blata , 1
Kawasaki , 1
Kymco , 1
Lambretta , 1
Malaguti , 1
Triumph , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Piaggio,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Piaggio Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:00 Dyqani ,

Piaggio Vespa

3 200 EUR

Viti: 2016
Dje 10:39 ,

Piaggio Beverly

3 100 EUR

Viti: 2012
27 Qer 20:12 ,

Piaggio Beverly 350 Abs Asr

3 900 EUR

Viti: 2013
27 Qer 20:09 ,

Piaggio X7 300 EVO

2 200 EUR

Viti: 2011
27 Qer 20:06 ,

Piaggio Beverly 350 Abs

3 900 EUR

Viti: 2013
27 Qer 14:30 ,

Piaggio beverly 300 ie 2010

3 100 EUR

Viti: 2010
27 Qer 12:55 ,

0692653865

2 200 EUR

Viti: 2004
27 Qer 11:45 ,

Shitet Piaggio Beverly 300IE OKAZION!!!!!!

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
26 Qer 22:48 ,

Piaggio 300cc

3 500 EUR

Viti: 2010
21 Qer 13:07 ,

Shitet

10 000 LEK

Viti: 2003
18 Qer 12:59 ,

Piaggio X9 me grup honda

1 200 EUR

Viti: 2000
18 Qer 11:43 ,

Shitet piaggio 350 euro

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
16 Qer 11:50 ,

Piaggio liberty 125cc

900 LEK

Viti: 2006
15 Qer 19:46 ,

Piaggio x9 250cc 2005

1 200 EUR

Viti: 2005
15 Qer 14:58 ,

Beverly 500cc

1 550 EUR

Viti: 2003
05 Qer 23:27 ,

Piaggio X9 2002

950 EUR

Viti: 2002
04 Qer 10:36 ,

Piaggio 2014 NRG power dd

1 200 EUR

Viti: 2014
03 Qer 17:15 ,

piaggio hexagon

300 EUR

Viti: 2000
03 Qer 00:33 ,

Piaggio Beverly

1 200 EUR

Viti: 2005
29 Maj 06:38 ,

Gilera Runner 200cc Variatior + Freksion

50 LEK

Viti: 2004
28 Maj 19:41 ,

Piaggio beverly 500

1 900 EUR

Viti: 2005
26 Maj 15:36 ,

Piaggio liberty Okazion

750 EUR

Viti: 2006
25 Maj 23:05 ,

HONDA SILVERWING 400CC

2 200 EUR

Viti: 2006
24 Maj 22:48 ,

Piaggio X9 evo

1 800 EUR

Viti: 2003
22 Maj 15:58 ,

Gjendje perfekte

1 000 EUR

Viti: 2014
21 Maj 17:01 ,

Piaggio 22.000 leke

22 000 LEK

Viti: 2000
20 Maj 15:49 ,

piaggio liberty 125 cc

350 EUR

Viti: 2006
19 Maj 19:50 ,

U SHIT!! FLM MERRJEP

3 100 EUR

Viti: 2014
17 Maj 13:05 ,

Piaggio nrg 49cc 2 kohsh

180 EUR

Viti: 2006
17 Maj 12:37 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 2006
16 Maj 15:00 ,

Piaggio SI

550 LEK

Viti: 2011

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Piaggio | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • piaggio në kategorinë Moped (nën 50cc) | Aprillia
  • piaggio në kategorinë All Category
  • Piaggio në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Piaggio në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | SYM
  • Piaggio në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • piaggio në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • Piaggio në kategorinë Shërbime
  • Piaggio beverly në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio
  • piaggio si në kategorinë Moped (nën 50cc) | Piaggio
  • piaggio në kategorinë Skuter | Kymco

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione