Pa dokumenta | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 74
Honda , 54
Suzuki , 20
Piaggio , 20
Kawasaki , 19
Vespa , 19
Lifan , 16
Aprilia , 14
Kymco , 7
Malaguti , 5
Gilera , 5
BMW , 4
Jawa , 3
Peugeot , 3
Ducati , 3
KTM , 2
Mz , 2
Hyosung , 1
CPI , 1
SYM , 1
Daelim , 1
Skyteam , 1
Benelli , 1
Jinling , 1
MBK , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dokumenta , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dokumenta Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:24 ,

shitet

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Dje 13:58 ,

Shitet Yamaha Nmax

2 800 EUR

Viti: 2019
28 Shk 14:16 ,

OKAZION PA LETRA 500CC

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
27 Shk 17:59 ,

SHITET JAWA 250 e Viteve 70

500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
26 Shk 14:51 ,

Shitet yamaha crypton 135

1 300 EUR

Viti: 2015
25 Shk 19:32 ,

Okazion!!!Vespa PK50XL,Viti1989.

750 EUR

Viti: 1989
25 Shk 16:59 ,

250 majesty

Viti: 2004
23 Shk 10:46 ,

modenas kriss 115

600 LEK

Viti: 2000
22 Shk 14:22 ,

Vespa px 200

2 200 EUR

Viti: 1985
11 Shk 17:46 ,

SHES VESPA PRIMAVERA

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Jan 14:39 ,

motorr

400 LEK

Viti: 2000
13 Jan 13:44 ,

VESPAA

550 LEK

Viti: 1988
04 Jan 11:15 ,

Kawasaki bayou 250cc

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
30 Nën 20:19 ,

Lifan 110

550 LEK

Viti: 2002
30 Nën 20:11 ,

Lifan

550 LEK

Viti: 2006
24 Nën 20:39 ,

Yamaha XT 400cc

650 LEK

Viti: 2002
22 Nën 09:41 ,

Honda Innova

550 LEK

Viti: 2010
04 Nën 15:17 ,

Vespa PX125

400 000 EUR

Viti: 1983
31 Tet 11:55 ,

Shitet honda per pjese

750 EUR

Viti: 2006
26 Tet 20:50 ,

Shitet

150 LEK

Viti: 2005
15 Tet 00:50 ,

Shitet ose ndrohet

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
03 Tet 12:38 ,

Kymco Agility 125cc

1 400 EUR

Viti: 2011
28 Sht 19:07 ,

shitet

80 000 LEK

Viti: 2017
27 Sht 08:34 ,

Malaguti Ciak 125 4 Kohesh

500 LEK

Viti: 2006
28 Gush 14:14 ,

Izh planeta 5

3 000 EUR

Viti: 1985
28 Gush 10:54 ,

Aprilja skarapeo

650 EUR

Viti: 2007
24 Gush 12:46 ,

motorr 125cc

250 EUR

Viti: 2003
14 Gush 10:38 ,

shes motor skuter 50 cc

300 LEK

Viti: 2008
11 Gush 11:06 ,

Jawa 250

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
06 Gush 12:57 ,

Honda fmx

3 500 EUR

Viti: 2007
01 Gush 17:37 ,

Okazion!!!!!

650 EUR

Viti: 2002
30 Korr 10:34 ,

Honda

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
25 Korr 18:06 ,

Honda Shadow

1 000 EUR

Viti: 1995
13 Korr 13:27 ,

Aprilia scarapeo 500cc

700 EUR

Viti: 2005
12 Korr 17:54 ,

Skuter elektirk

1 100 EUR

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dokumenta | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione