Ndrrohet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 47
Suzuki , 25
Honda , 21
Kawasaki , 12
Aprilia , 9
Piaggio , 8
Lifan , 7
Kymco , 6
Gilera , 5
Malaguti , 5
BMW , 3
KTM , 3
Adly , 2
Ducati , 2
Hyosung , 2
SYM , 2
Cagiva , 1
MBK , 1
Mz , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrrohet,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrrohet Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 18:57 ,

Honda panetheon 150 kubik

1 000 EUR

Viti: 2000
02 Pri 22:30 ,

SHITET OSE NDRROHET ME SMART

2 500 EUR

Viti: 2010
30 Mar 21:34 ,

Aeon aprilia

1 200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
14 Mar 17:10 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2005
02 Mar 20:51 ,

600cc

Viti: 2009
01 Shk 20:27 ,

Skuter 50 cc shitur

Viti: 2012
30 Jan 18:45 ,

Aeon aprilia

1 LEK

Viti: 2008
20 Dhj 13:13 ,

Shitet kawasaki ninja zx7r

700 EUR

Viti: 2002
07 Dhj 21:07 ,

Gilera runner

900 LEK

Viti: 2003
03 Dhj 11:46 ,

Shitet ose Ndrrohet

750 EUR

Viti: 2020
23 Nën 19:16 ,

shitet ose ndrrohet

1 000 000 LEK

Viti: 2002
14 Nën 17:59 ,

Shitet yamaha r1 2008 full extra

5 200 EUR

Viti: 2008
13 Tet 12:03 ,

YAMAHA

600 EUR

Viti: 1999
27 Sht 08:34 ,

Malaguti Ciak 125 4 Kohesh

500 LEK

Viti: 2006
21 Korr 16:58 ,

Mundesi nderrimi

7 000 EUR

Viti: 2017
18 Korr 15:47 ,

Gilera runner

Viti: 2000
08 Korr 18:28 ,

Lifan

750 EUR

Viti: 2014
01 Korr 20:39 ,

Lifan

800 LEK

Viti: 2014
28 Qer 19:22 ,

PS4 ndrrohet me motorr 125 skuter

1 000 000 EUR

Viti: 2020
03 Qer 17:30 ,

shitet ndrrohet okazion

500 EUR

Viti: 2006
18 Pri 12:07 ,

Shitet ose ndrrohet me biciklete

100 EUR

Viti: 2002
12 Pri 21:22 ,

Yamaha r6

1 600 EUR

Viti: 2000
08 Mar 20:41 ,

Honda

2 500 EUR

Viti: 2001
23 Shk 00:09 ,

Honda inova

750 EUR

Viti: 2000
21 Shk 13:56 ,

Piaggio x9 500cc

700 LEK

Viti: 2006
06 Jan 01:52 ,

Burgman 650 me letra

1 300 EUR

Viti: 2003

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrrohet | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione